Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éves vagyok és lány. Anyukámmal és az öcsémmel dorogon éltünk 4 évet egy albérletben.. Idén lett volna az 5.... Anya az 1.évben megismerkedett egy fickóval.. Egy oldalon. Aminek az a neve h love.hu. itt sokáig beszélgettek és kiderült h a hapi milliárdos.. Na jó. Eleinte kedves volt. Bìrtam őt.. Tùrkevén lakik. Tőlünk 300km-re durván.. Egyébként 296-295km valahogy ìgy.. No mimdegy.. Aztán anya oda járt hozzá elösszőr 1-2 napra majd 1-1,5 hétre.. Mi az öcsémmel addig a mamámnál voltunk.. És később mentünk anyuval mi is.. Úgy 1 év után.. Az első napokban amikor ott voltunk még kedves volt. Majd elkezdett velünk csak ùgy veszekedni mert .. Nem tudom.. Talán azért mert az öcsém nem eszi meg a csirkemell sonkát én meg a töltött paprikát/káposztát.. Òcsárolta a családom és anya csak nézte jószemmel. Na mindegy.. Nagyon sok szörnyűséget csinált.. Aztán anya mondta hogy terhes lett.. Most szeptemberben oda költözött az öcsémmek és ott megszülte a húgom.. Azóta semmihez sincs kedvem.. Minden olyan szürke. Már közővel karcolgattam is magam.. Az öcsém 6 éves.. Én 13 és kitalálták hogy csak akkor láthatom ha Ő 18 ÉVES LESZ!! Az még 12 év.. Gonsolkoztam az öngyilkosságon.. Én nem bìrom ki.. Pláne a mamámék betegek,öregek, nem fürdenek, isznak... Semmihez sincs kedvem utálom magam.. A súlyom az arcom a hajam mindenem... Utálok élni.. Aztán most nagybátyjám elment a barátnőjével anyuékhoz de én nem mehettem.. Mert a fickó gyűlöl.. Eltitkolták előlem.. Nem tudtam sìrni se mert kiölték az érzéseim.. Nem tudok már annyit nevetni.. Semmi se érdekel... Nem bìrom már.. Néha úgy érzem feladom..

A helyesìrásért bocsánat telelfonról voltam.. A válaszokat köszönom előre is.



2015. febr. 18. 15:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem irtam le hogy az apám drogos az öcsém apja meg börtönben mert több éven át vert engem/anyát
2015. febr. 18. 15:55
 2/3 anonim ***** válasza:

oké. próbálkozok értelmezni, újra is olvastam 1-2szer és csak annyi a válaszom: HE?

ha jól értem akkor a muterod 6-7 évente új pasinak csinál gyereket. az már család.

igen depressziós vagy, az önsanyargatást meg hagyd abba mert csak rosszabb lessz

2015. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

TE nem tehetsz semmiről, gondolj erre.

Ahogy Előző is mondta, anyukád nem tűnik jó anyának.

A családodnak ha hátat is kell fordítanod, még mindig ott vannak a barátok, akikben bízhatsz.

Sétálj sokat a napfényben, mostanában szép idő van. Olyankor ülj le kicsit a természetben és gondold át alaposan, hogy merre is lehet neked a kiút.

Keress fel egy pszichológust, ingyenes, de első pillanatban szögezd le hogy nem vagy hajlandó gyógyszert szedni. Ha édesanyád fülébe jut hogy pszichológushoz jár, talán feltámad benne az anyai ösztön és rájön, hogy miki a fontosabb.

F/16

2015. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!