Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltávolították a csecsemőmirig...

Eltávolították a csecsemőmirigyemet, azóta mindig fáradt vagyok, rossz a közérzetem és gyakrabban kapok el betegségeket is. Tudnék valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
25/F vagyok.

2015. febr. 7. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Es semmit nem kapsz? Azert gondolom annak a mirigynek millio funkcioja van... es Azt potolni kellene. A haverom agyalapimirigy daganat eltavolitas utan hormon potlast kapott...
2015. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Menj vissza a dokihoz, neurologia, vagy endokrinologia, lehet neked is beallitanak valamilyen gyogyszert..
2015. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmilyen gyógyszert vagy kezelést nem kaptam. Daganat gyanú miatt vették ki, de később bebizonyosodott, hogy nem is daganat volt, csak állítólag nem fejlődőtt egészen vissza és kicsivel nagyobb volt az átlagnál a mérete.. CT vizsgálatra küldtek tüdőgyulladás miatt, akkor látták meg ezt az elváltozást.


Azóta vagyok rosszul, mióta kivették belőlem. Sokkal többet vagyok beteg és egyfolytában fáradt vagyok. Hiába alszom eleget, mégis fáradtan kelek. Ez mind csak a műtét óta van. Előtte semmi bajom nem volt.

2015. febr. 7. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett azóta?
2015. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!