Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitene valaki, nagyon fontos?

Segitene valaki, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Par napja (kb 4 ) kijott a honaljamra egy pattanasszeru valami. Kiall mint a szemolcs de fekete a vege es faj es piros. Ha jol lattam akkor egy kis szorszal van benne...lehet szorbenoves?! Legyszi segitsetek nagyon megvagyok ijedve...nem akarom hogy szemolcs legyen az...:(
2015. márc. 6. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el a bőrgyógyászhoz, az a tuti.
2015. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy bagyon felos vagyok...es csak akkor megyek el dokihoz ha mar annyira komoly a helyzet hogy nem birom...
2015. márc. 6. 15:53
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Önmagad megnyugtatása végett fordulj bőrgyógyászhoz! Ő tudja, mit kell vele csinálni. De nem fog fájni, mert teljes érzéstelenítésben történik. Nekem egyszer leégettek egy olyan zsíros, szivacsos állagú valamit a hátamról. Először alányomtak egy ampulla Lidocaint, utána nem éreztem én semmit. Egyébként nagyon együtt érzek veled, mert én is gyűlölök orvoshoz járni! Vegyél egy nagy levegőt, aztán hajrá! Írd már meg priviben, hogy mit végeztél, OK?
2015. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!