Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Van itt nőgyógyász?...

S. O. S. Van itt nőgyógyász? Férj vagy feleség vkinek aki segítene? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Privátban küldenék képet,ha lenne itt egy nőgyógyász aki segítene.A hüvelyem falán megjelentek kis méretű kinövések nem igazán tudom mihez hasonlítani.Mivel baba projekten vagyunk 10 hónapja, szoktam vizsgálni a méhszájam állapotát,így vettem észre ezeket!!DE tegnap előtt még nem voltak ott,ez biztos!!Ez HPV vírus??Hétvége van hova menjek??
2013. aug. 24. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem akarok belekotyogni, mert nem vagyok nőgyógy, de honnan van neked fotód a hüvelyedről? van olyan kamerád, amit be lehet dugni? komolyan kérdem
2013. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nincs fotóm,de lenne vki aki segítene ,akkor lefotóznám KÍVŰLRŐL,jól látható!!
2013. aug. 24. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is HPV-re gyanakodnék de nem vagyok nőgyógyász.Szerintem hétfőn menj el egy megbízhatóhoz
2013. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne küldj senkinek képet a hüvelyedről, hiszen interneten bárki mondhatja magáról, hogy nőgyógyász, de honnan tudod, hogy ez igaz-e? Inkább menj el egy hús-vér valódi nőgyógyászhoz ha bajod van, és ne akarj senkinek képet küldeni az intim testrészeidről!!!
2013. aug. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már átgondoltam a dolgot,nem küldök,nem is küldtem,csak nagyon megijedtem.Hétfőn megyek dokihoz.
2013. aug. 25. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ez nagyon okos gondolat! :)
2013. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!