Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol magas a pulzusom reggel?...

Mitol magas a pulzusom reggel? Ez delutanra elmulik, de ma meg tegnap reggelre 111, ma reggel meg 124 volt a pulzusom 16 evesen. Most voltam baranyhimlos amibe 2 hete estem bele. Mi lehet a baj? 16/F

Figyelt kérdés

#Szív-Magaspulzus
2015. márc. 7. 09:13
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Beszéld meg ezt a háziorvosoddal és ha kell, ő további vizsgálatokra küldhet. Egy EKG nagyon kellene. Nálunk a háziorvosi rendelőben van EKG gép, így ott azonnal meg tudják nézni. Lehet, neked sem kell ide-oda járkálni, hanem ott helyben meg tudják nézni a szívedet.
2015. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt gyors EKG, De nem volt semmi baj hetfon megyek kardiologiara
2015. márc. 7. 16:50
 3/3 Tiromoz válasza:
Nekem akkor volt egy darabig magas az ébredéses pulzusom,amikor a visítós ébresztőórára keltem. Szívinfarktust kaptam, mikor rákezdte, hogy píííp-píííp-píííp. Mióta van mobil, már kellemesebb dallamokra ébredek. :)
2015. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!