Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy magas vernyomasra...

Igaz, hogy magas vernyomasra jo a foghagyma- korty palinka kombinacio reggel ehgyomorra? 150/80 a vernyomasom,37/no

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 23:44
 1/4 anonim válasza:
fokhagyma tabletta kúra kell ide, nem ilyen badarság.
2012. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a páromnak magas vérnyomásra való étrendet vezettem be és vettem neki fokhagymatablettát.

Ez a kettő együtt egész jól használ a számára.

2012. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szénhidrátok, gabonák elhagyása, zöldségek, húsok, zsírok fogyasztása, testedzés. Ugye az okot szüntetjük meg.
2012. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Ha már szóba került a fokhagyma kb. 1 éve készítettünk recept szerint hámozott,turmixolt állagú fokhagymamasszát és felöntöttük szesszel. Érleltük majd leszűrtük és egy csepegtetős gyógyszeres üvegbe mindig annyit teszünk amennyiből pár cseppet vízzel hígítva reggelente én (is) megiszok. Nincs alkoholíze és elviselhető a fokhagyma íz is.Én 30 éve nem iszok alkoholt ha érezném rajta meg sem innám. Az illóolajokat kioldja a szesz és az mind kifejti jótékony hatását a szervezetben. Apró hazai fokhagyma az ideális nem a kínai. 140 alá le kell vinni a vérnyomát ez a lényeg de még közben az ereket is tisztítja. 14 féle fokhagyma van és gondolom tablettában is többfélét forgalmaznak. Számomra az is fontos hogy minden tablettában vannak segéd vagy hordozó anyagok is amit kénytelen bevinni az aki beszedi.
2012. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!