Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem gyógyulok az influenzából?

Nem gyógyulok az influenzából?

Figyelt kérdés
Kb. 11 napja kezdődött minden, azóta már persze nem érzem a levertséget meg a rosszulléteket de valahogy a köhögés, a hátfájás, a torokfájás (amitől nagyon fáj a fülem is) és orrdugulás nem akar elmúlni. Voltam orvosnál is pár napja, algopyrint kaptam és köhögéscsillapítót, de nagyon lassú a javulás. Mit lehetne kezdeni vele vagy valami szövődmény lehet? Vagy egyszerűen legyek türelmesebb?
2015. márc. 8. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a füled is fáj, akkor nem ártana elmenni fülészetre, főleg hogy nem múlik a torokfájásod és az orrdugulás sem. Orrcseppet használész? Novorin orrcsepp szokott segíteni a fülfájásnál is. Köhögés sokszor hetekig is eltart egy ilyen betegség után, de a többi tünetnek már el kellett volna múlnia 11 nap alatt.
2015. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ártna elmnni orvoshoz


Nekem 2 hét ágynyugalommal sikerült lázmentessé válnom, és csak. Köhögés maradt vissza

1 héten meg dolgoztam, 2 hét pihi, most a megbetegedéshez képest 6. Héen már csak reggel köhögök.

Nekem arcüreggyulladásom lett utána, nem fülre húzódott..

2015. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint visszamenni...a füled miatt


És legy türlmesebb, ha nem fekszel, ahnem teszel veszel akkro lassabb lesz

/ én elmentem boltba és vissza, 37,2 vel indultam fél őra múlva 38.5 tel hazaérkeztem, pedig nem cipekedtem, csqk kenyeret és zöldséget vettem/

2015. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj, sajnos a munkahelyemre be kell járnom, így kevesebbet tudok pihenni, lázas nem vagyok, az csak 2 napig voltam, a torokfájás meg olyan, hogy vissza vissza tér, de főleg éjszaka nagyon rossz.
2015. márc. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!