Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt gyógyulok...

Mennyi idő alatt gyógyulok meg gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
két napja úgy ébredtem h alig bírtam beszélni... megfáztam. nagyon köhögök, folyik az orrom, éjjel nem is aludtam mert alig kaptam levegöt, tegnap hőemelkedésem volt, be vagyok rekedve. nincs semmilyen gyógyszerem, nem megyek orvoshoz. kb mennyi idő mire meggyógyulok?

2013. máj. 28. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hetekig is húzódhat, ha bakteriális eredetű akkor csúnya szövődményei is lehetnek.

C-vitaminhoz gondolom hozzá tudsz jutni, meg teához és mézhez is.

2013. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát a gyógyulási idő az rajtad múlik. érzelmi konfliktusok értek az elmúlt időszakban. ezért jött elő a nátha köhögés stb. vagyis stresszeltél eleget mostanában. amég nem tudod elhessegetni a gondolataidból a problémákat, amin kattogsz, addig nem igazán fogsz gyógyulni. ez egyszerű bilogika. az ember saját magát megbetegíti, de gyógyítani is képes, csak pozitív gondolkodás kell hozzá. 2-3 hét alatt biztosan helyrejössz, de ne stresszelj, ne mérgelődj, csak nyugalomban maradj.
2016. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!