Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogja látni a doki a rendszeré...

Fogja látni a doki a rendszerében?

Figyelt kérdés

Help, tegnap este kihívta anya az ügyeletet rám, mert annyira köhögtem, hogy majdnem megfúltam (nem tudom mitől, random jött). Kijött a doki, de addigra már semmi bajom nem volt, ma reggelre még jobban lettem, de nem mentem el iskolába :P, pedig mindenki azt mondta, hogy menjek el.

Most kicsit amúgyis sumákolni akarok, ezt a hetet kivenném szabira, ezért kicsit direkt megfázattam magamat, hogy kiírjon a hétre. Kora délután mennék el a rendelésre, viszont azt fogja látni, hogy a doki, aki itt volt tegnap este mit állapított meg? Tehát az ügyelet átvezeti az én betegkartonomba, hogy egyszer ki kellett hozzám hívni őket, ja és aztis, hogy mi állapított meg? Mert ha leírta a doki valahol, hogy egészséges, iskolába mehet, akkor nagyon ideges leszek


2015. márc. 10. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

"ezt a hetet kivenném szabira"


Majd ha 10 év múlva ezért nem lesz munkád, akkor meg fel leszel háborodva.

Miért fáj neked iskolába járni?

2015. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha ugyanaz a doki, akkor látni fogja.
2015. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz :D

Ha ugyanaz lenne nem paráznék hogy menjek vagy se

2015. márc. 10. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
persze hogy látni fogja.
2015. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem látja.
2015. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!