Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet rákos, daganatos...

Austin33 kérdése:

Hogyan lehet rákos, daganatos emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék daganatos,rákos emberekkel ismerkedni,mert sok kérdésem van a betegséggel kapcsolatban

2015. márc. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, hogy örülnének neked! SZerintem tolakodásnak vennék és elég indiszkrétnek!
2015. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emberedre találtál! Remélem, már nekem csak múlt idő, de fene sem tudja...
2015. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen épp ez az. Próbálkoztam már más fórumon is ismerkedni velük,viszont elküldtek a ......-ba
2015. márc. 14. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor vannak tapintatlan kérdések.

Miért van parókám kérdésnél majdnem elbőgtem magam.

Azóta sokan fordulnak hozzám, ha ismerőseik, családtagjaik között van daganatos beteg.

De az idegenek esetleges tolakodó kérdései borzasztóak.

Amúgy is sz@rul vagy egy kemó után hetekig, esetleg gyorsan ki kell jönnöd valamilyen üzletből, vagy bárhonnan, mert jön valamilyen illat, szag, és ezzel együtt a hányinger is.

Kemoterápiát kapó emberek pedig kerülik a közösséget, azért is, mert elviselhetetlen (még nekünk is) az a szag, ami árad belőlünk, hiszen bőrön keresztül is távozik a méreganyag.

2015. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!

Mélységesen felháborított a privát üzeneted!!

Nem akarok "csodaszert" !!

Emberi viselkedéshez méltatlan ilyen módon keresni rákos betegeket, hogy rásózd a csodaszert.

Zaklatás, tapintatlanság kihasználni a mások betegségét, hogy mindenféle sz@rt rásóz!

Menj, nézz szét az onkológián, nézd meg a haláltusájukat,

és ne gyere a hülye csodaszereiddel!!

2015. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi! Nem a kérdező bombázott a csodaszereivel, hanem BondBond.
2015. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még szeretnél, privátban kérdezhetsz. Nem ígérem, hogy mindenre válaszolok, de megpróbálok.
2015. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!