Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új emberekkel szeretnék...

Új emberekkel szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy úgy érzem, hogy szeretnék találni valami olyan elfoglaltságot, amit iskolától teljesen függetlenül tudok végezni, és barátokat tudnék szerezni, de legalább ismerősöket. 16 éves lány vagyok, és bár szerencsére vannak barátaim az iskolában, én szeretnék iskolától független lenni valamilyen szinten. Milyen elfoglaltságokat tudnátok ajánlani, amivel garantált, hogy valamilyen szinten korombeli fiatalokkal ismerkedhetnék?

2015. febr. 25. 21:30
 1/10 anonim válasza:
0%
Menj moziba,plázába és biciklizni sétálni és ilyesmik ha lehetséges :-)
2015. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Őszintèn szólva bàrmilyen hobbi megfelel a cèlnak! ;)

Elèg csak elmenni kocogni, vagy sètálni. Ha budapesti vagy ès szeretsz sportolni a városligetben, a városmajori parkour parkba is èrdemes ellátogatnod- ott számomra legalább is könnyedèn ment az ismerkedès, de sajnos csupán rövid ideig tartottak.

15/L

2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
kezdj el sportolni valahol, tánc, atlétika, vagy valami csapatsport, bármi ami érdekel. ott mindenképp sok lehetőséged nyílik ismerkedni!:)
2015. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el önkénteskedni. Rengeteg korodbeli önkéntes van például olyan szervezeteknél, mint a Vöröskereszt. Hasznos munkát végeznek, rengeteg hasznos képességet sajátítanak el, embereken segítenek, jól érzik magukat.
2015. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki valamilyen sportot, és menj el egy-két edzésre. A tánc is jó. A lényeg, hogy értelmes elfoglaltságot keress, ahol értelmes emberek vesznek körül. Plázázás eszedbe se jusson, oda programért csak a legalja jár.
2015. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hogy kiirtad ide ezt a kérdést én fogadlak :) vállalkozó szellemű,értelmes de büszke 18 éves férfiként jelentkezem ;) Ha érdekel írj privit
2015. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sport klubbok a legjobbak erre. És az a legjobb érzés az egészben hogy mindig jön új ember, szóval későbbiekben te is segíthetsz másoknak fejlődni. Én wing tsunra jártam, és rengeteget csavarogtunk, edzettünk, pizzáztunk :D Keress valamit amiben szerinted lenne huzamod, és vágj bele!
2015. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, szivesen megismerkednek veled :) enis pont igy vagyok ezzel..:)
2015. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Én is színesen megismerkednék veled :) ha van kedved és még aktuális írj ;) 16/L
2015. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Járj kocsmába (de ne alkoholizálj, vagy ha iszol is azért ne matt részegre), ott tudsz ismerkedni.
2019. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!