Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hol szoktatok intelligens...

Ti hol szoktatok intelligens emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Internetre gondolok. Nektek beválnak ezek a társkereső oldalak? Ciki oda regisztrálni? 20/L

2015. jan. 30. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak szerintem kicsi az esélye, hogy találj egy magadnak megfelelő egyént.
2015. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem társkeresőn nem sok intelligens embert találni. 50-re, ha jut egy.

Próbálkozz irodalommal vagy művészetekkel kapcsolatos oldalakon/fórumokon már, ha hozzá tudsz szólni a témához.

Esetleg ezen az oldalon ehhez hasonló témakörökben úgy, hogy kint van a neved.

Egyébként milyen céllal akarsz ismerkedni?

2015. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin, haha.
2015. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ajánlom a lelektanitipusok.net fórumát. Bár nincs ezer meg ezer ember, de aki ott van, az javarészt értelmes és nyitott.
2015. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az érdeklődési köreidnek, a hobbijaidnak megfelelő helyen keresgélj. Ekkor már lesz egy közös támpont, ahonnan beindulhat egy tartalmas beszélgetés, esetleg ismerkedés. Társkeresőn semmiképp se próbálkozz.
2015. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet társkeresőn, bár kétségtelen, hogy a nagy számok törvény alapján sok a primitív ott, de nekem vannak bőven jó tapasztalataim és "kellemes" élményeim ;-)

De itt gyakorin is sokakkal megismerkedtem már és különböző hasonló témájú fórumokkal is jók a tapasztalataim.

2015. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Párkeresés céljából kérdeztem.

Igaz, nem vagyok öreg, semmi ilyesmi, de néha annak érzem magam. Soha nem volt még tartós kapcsolatom, mivel válogatósabb vagyok a szokásosnál. Nem tehetek róla, ilyen vagyok, nem is részletezném miért.

Kezdem már túlságosan is magányosnak érezni magam, már érzem azt a bizonyos űrt a lelkemben.

Szoktam ismerkedni, eljárok bulizni, de még sosem találtam meg azt, aki jó lenne nekem. Nyilván láttam már helyes fiút/férfit, de vagy nem hozott össze a sors minket, vagy a belső tulajdonságai miatt elutasítottam.


Nézegettem már többször ezeket az internetes oldalakat, de ugye ezeknek van egy sztereotípiájuk, nem is használtam őket. De néha furdal azért a kíváncsiság, hátha.

2015. jan. 30. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Neten nem ez a jellemző. Te is eléggé hepciásnak tűnsz!
2015. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fish1 ***** válasza:

feelingfinder.hu


Itt ki kell töltened egy csomó önismereti tesztet és csak utána tudsz keresgélni. Így kevesebb az idióta az oldalon, mert aki csak szórakozni akar másokkal, az nem valószínű, hogy kitöltögeti a teszteket. Ezenkívül az önismereti tesztek alapján %-os arányban kiszámítja az oldal, hogy kivel kb. mennyire egyezel, ez megkönnyíti a keresést is.

2015. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok kötekedő.



Húú, ez érdekesnek hangzik, kitöltöm. Köszönöm.

2015. jan. 30. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!