Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Faj a fejem a bal oldalon a...

Faj a fejem a bal oldalon a csontkituremkedesnel egy pontbab mar hetek ota szinte egyfolytaba egy tompa fajdalom mitol lehet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Fontos, hogy a körorvoshoz ne menj el, tökfelesleges. Bob Marley is fűvel kezelte a rákját (ja, bele is pusztult)
2015. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mégiscsak háziorvos! Ő tud továbbküldeni szakrendelésre.

Nekem dec.-jan. végig fájt a fejem (szintén bal oldal), nem kibírhatatlanul, de mindig jelen volt. Elküldtek gégészetre és ideggyógyászatra. A gégészeten megállapították, hogy arcüreggyulladásom van, kaptam rá antibiotikumot. A neurológián kivizsgáltak, csináltak EEG-t, minden rendben volt, szerintük is az arcüreg miatt sugárzott oda a fájdalom Az antibiotikum után 2-3 nappal megszűnt a fájdalom. Ez az én esetem, de az orvos tud csak tovább irányítani. Ja, még a háziorvos javasolta a fogászatot és szemészetet (mindkettőn a közelmúltban voltam szűrésen, úgyhogy oda nem kellett mennem).

2015. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!