Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja a fülemnek?

Mi baja a fülemnek?

Figyelt kérdés
Nemrég megfáztam és még mindig náthás vagyok,de már az egyik fülem is fáj. Olyan mintha be lenne dugulva, de jól hallok, csak fáj. Majd elmegyek orvoshoz de addig még várni kell. Mitől lehet? Mennyi ideig tarthat? Tudtok ajánlani valamit amitől enyhül a fájás vagy elmúlik?
2015. márc. 15. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.nekem minden telen bedugul az egyik,sot neha mind2.en megtanultam kimosni,de elmulik magatol,ha csak nem nyomkoraszod ossze fulpiszkaloval.gyanitom az orvos is kimosni fogja csak :)

Amikor majd kidugul olyan lesz,mintha 2x hangosabban hallanal vele.:) ez az erzes elmulik 1;1.5 ora alatt.ha erdekel a temavaal kapcsolatba valami irj itt privat uzenetet. :)

2015. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sanszosnak tartom az arcüreggyulladást
2015. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára középfülgyulladásnál volt így. Először bedugult (rendesen hallottam, csak tompán), majd fájdogált, pár nap múlva már a falat kapartam :S
2015. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is középfülgyulladás mert olvastam róla a neten és hasnonló tüneteim vannak.
2015. márc. 15. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor esélyes. Kapsz majd rá antibiotikumot, jó esetben egy hét és elmúlik. Ha mázlid van, nem kell felszúrni
2015. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell felszúrni, mert már olyan 7-8 éve felszúrták.
2015. márc. 15. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy ne kelljen! Nekem se kellett szerencsére, hátha neked se lesz szükséges!
2015. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kövirózsa!
2015. márc. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!