Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Ma reggelre be vagyok...

SOS! Ma reggelre be vagyok jelentve inzulin es cukor terheleses vizsgalatra, de szerintem cukorbeteg vagyok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Bocsi a kisse erthetetlen kerdesert, de az a helyzet, hogy IR gyanu miatt kuldott el a borgyogyasz, de szerintem cukorbeteg vagyok. Rengetet iszok megis szaraz a szam, repedezik a borom, es nem gyogyulnak a sebeim, plusz gombas fertozesek(foleg a fejboron)

Szerintetek elmenjek igy terhelesre?

vagy van arra lehetoseg, hogy terheles elott megmerik a cukrom es ha magas nem terheltetnek?



2015. márc. 17. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre fel vannak ott készülve,ha rosszul lesz valaki segítenek rajta.
2015. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmehetsz, pont erre valók a vizsgálatok, hogy kiderítsék mi lehet a probléma.

Nem is lehet gond, a terhelés során mérik a vérnyomást és sok értéket, ha valami kileng akkor arra alapozhatnak a diagnózisnál, ennyi az egész.

Ne is idegeskedj ezen nagyon, mert akkor lehet nem lesz teljesen hiteles a vizsgálat és mehetsz megint.

Jobbulást! ;)

2015. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a gyors valaszokat!

Akkor probalok kicsit megnyugodni es elmegyek a terhelesre :)

2015. márc. 17. 00:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el! A vizsgálat eredményétől függ a további kezelés, már ha kell. A cukorbetegség ma már nagyon jól kezelhető, ha a páciens is közreműködik.
2015. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha magas, akkor főleg cukorterhelnek.
2015. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha magas az éhgyomri érték, nem szabad terhelni. Mondd meg a laborban, hogy előbb nézzék meg az éhgyomrit, mert szerinted az se jó.
2015. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Holnap reggel kuldik az eredmenyeket, nagyon kivancsi vagyok.

Kertem hogy a terheles elott merjek meg a cukrom: 6,3 lett. ami meg nem tetszett, hogy elso probalkozasra nem is tudtak vert venni ugy ki voltam szaradva, pedig napi 5-6 liter vizet biztos megiszok. Aztan megitattak velem 1 liter vizet, akkor nagy nehezen sikerult.

2015. márc. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!