Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iskolában egy csaj MINDEN...

Iskolában egy csaj MINDEN EGYES szünetben jön WC-re, lehetséges, hogy valami betegsége van?

Figyelt kérdés

A termünk iskolában közvetlenül a WC mellett van, így mindig ott vagyunk szünetben és egy talán alsóbb évfolyamos csaj, kajak minden áldott szünetben jön és nyitogat a WC ajtóra (nálunk az a szokás, hogy minden szünetben zárják azt), majd mivel nem tud bemenni, megy és dörömböl a tanári ajtón, hogy nyissák ki neki, de látszik rajta, hogy minden alkalommal neki muszáj oda bejutnia. Ha nincs senki a tanáriban, keresi a tanárokat a folyosón, hogy nyissák ki neki az ajtót.

Nem hiszem, hogy a sminkjét rakja rendbe vagy valami, mert nincs rajta egyáltalán és nem annyira ad magára.

Lehetséges, hogy valami betegsége legyen? Mert ennek tudatában nem cinkelnénk ki.

Eddig nem volt olyan szünet, hogy ne jött volna. EGY SE!!


2015. márc. 19. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. De az mindenképp beteg dolog, hogy egy közösségi intézményben BEZÁRJÁK a mosdót! ! ! Ilyet még nem hallottam.
2015. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Beteg dolog, hgy zárják a wc-t. Az is lehet, hogy cukros és inzulin injekciót ad be magának vagy akármi. Ha van nála kistáska akkor lehet. Mindegy nem a Ti dolgotok, annyiszor megy, ahányszor akar. Lehet, hogy már most inkontinenciája van és ez épp elég baj neki. Bármi lehet, hagyjátok békén, az ő dolga.
2015. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nincs nála táska. Sosem tettük szóvá neki, csak egymás között nagy idézőjelben "cinkeljük" ki, hogy mégis miért jön minden szünetben. Én kezdtem filózni, hogy lehet vmi betegsége lehet.


Azért zárják a mosdót, mert dohányoznak benne. Rendesen felügyelni kell a tanároknak, hogy mi folyik odabent. Undorító állapotban vannak. Valahol jogos is meg nem is.

2015. márc. 19. 09:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne füstjelzőt felszerelni, szerintem sem humánus a wc bezárása, jó durva világot élünk. :( Lehet betegsége, lehet akár cukorbeteg vagy vesebeteg, vagy bármi. Nekem pl. stressztől jön elő, autóban, kb 20 percet bírok ki. Neki valószínűleg a suli hozza ki ezt a stresszt. Aki bármiért cinkeli a másikat az elmebeteg. Épp elég baja van mindenkinek anélkül is, minek egymást furkálni? Attól jobb lesz bárkinek is?
2015. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég bátor az igazgató, 100% hogy törvényt sért, ha nem lehet a WC-t normálisan elérni. Nem véletlenül kötelező kiépíteni... megnézem a fejét ha valaki összefossa magát a folyosón, míg az ajtónyitásra vár... Azt hiszem, addig tart a nagy tilalom :D


A csajt ne bántsátok, kétmillió oka lehet, hogy oda jár. Ez legyen a legnagyobb problémátok, komolyan :) Sosem értettem, hogy az embereknek ennyire nincsen beszédtémájuk, hogy mindig más dolgaival kell foglalkozni?

2015. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyunk szemetek, hogy bántsuk. Szerintem/remélem nem vette észre, hogy mi észrevettük, hogy mindig ide jár. :D Inkább olyan jelleggűek a cinkelések, hogy egymást basztatják, hogy melyikük tetszhet neki. xdd


Volt már rá példa padtársamnak csak szerencséje volt, hogy nyitva felejtették a WC-t abban a szünetben, mikor rájött a szapora, szerintem nem bírta volna ki a portán lévő non stop nyitott WCig, ami az iskola másik végében van. :D

2015. márc. 19. 10:06
 7/15 A kérdező kommentje:

A füstjelzővel volt többszöri próbálkozás, de minden alkalommal megrongálják őket sajnos.


A másik amivel nem értek egyet, hogy miért nem lehet kiépített dohányzó az iskola területén esetleg közelében. Valamint, hogy a 18 életévet betöltött tanulók, miért nem hagyhatják el az intézményt amikor akarják, csak a tanítás végeztével, vagy "kikérővel" amit csak indokolt esetben lehet kapni.


Szívesen leugranánk 1-1 szünetben a közeli pékségbe, vagy elszívni egy gyors cigarettát.

2015. márc. 19. 10:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Embertelen az iskola (melyik megye?) - embert akar nevelni?

Az ÁNTSZ egy kicsit körülnézhetne mosdó ügyben.

2015. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ehh, ez már nem suli, hanem börtön. Hál' Istennek nekem csak az utolsó két évem volt ilyen anno, de lázadtam is elég rendesen... Inkább mellé mentem, mint be :D

Lehet tudni, hogy melyik csodálatos intézményről van szó? Eszem megáll, én szülőként oda nem engedném a kölyköket, ahol úgy kezelik őket, mint a fegyenceket...

Nincs dohányzásra kijelölt hely sem? Úgy tudom, az is kötelező, hiszen a 18 év felettiek szabadon dohányozhatnak, és meg is tehetik jog szerint.

Én a helyetekben csoportosan felnyomnám névtelenül az egész bagázst.

2015. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

" Az is lehet, hogy cukros és inzulin injekciót ad be magának vagy akármi. Ha van nála kistáska akkor lehet."

Cukorbetegnek mióta kell minden órában inzulin???

2015. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!