Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi barátságból szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátságból szerelem? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel 4 éve ismerkedtem meg. Az én részemről szerelem volt első látásra, de aztán csak barátok lettünk, telt múlt az idő, én is elfelejtettem a szerelmet, megmaradtunk barátoknak. múlt októberben ott volt a szalagtűzőmön, majd utána a bulin is. A buli után egyik osztálytársam elkezdett vele beszélgetni és megpróbált minket egymás ellen fordítani hogy szakítsunk meg minden kapcsolatot. Erre az egészre most a napokban derült fény, de még előtte, mielőtt ez az egész kiderült, egy pár hete megint azt érzem, hogy nekem mellette a helyem, és ez kezd be is igazolódni ahogy derülnek itt ki a dolgok, mert minket senki nem tud egymás ellen fordítani, nagyon sok "vihart" kibírt már a barátságunk, de én újra/még mindig fülig szerelmes vagyok belé.

Hogyan jöhetnék vele össze?

17/L

Én 18/F



2015. márc. 9. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így alakult a szerelem ki 1 éve és sokkal szorosabb. Az előtt 3 éve voltunk barátok, néha közelebb, néha távolabb egymástól.
2015. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Evidens: Mondd el neki hogy mit érzel!;)
2015. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mi is így voltunk eddig, és most olyan szoros lett a kapcsolat köztünk mint még sohasem volt, de nem merem megcsókolni, félek, hogy nehogy mindent tönkretegyek vele! :/

Ti hogy jöttetek össze? hogy lett a barátságból szerelem?

2015. márc. 9. 21:59
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es

azt hogy gondoltad? csak simán álljak elé és mondjam azt hogy XY, szerelmes vagyok beléd amióta csak ismerlek!

vagy hogy gondoltad?

2015. márc. 9. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit. Inkább vidd el kávézni.
2015. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova vagy tölts el vele egy délutánt valahogy. Ha érzed, hogy benne lenne, akkor randi. Egyébként pedig csak baráti találkozó. A reakciója úgyis mindent elárul.
2015. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

2es vagyok, természetesen nem úgy gondoltam hogy szimplán letámadod az utca közepén, vidd el valahova, randizni gondolom aztán mondd el neki hogy mit érzel:)

De ez csak egy tanács, te tudod:)

2015. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ilyen helyekre nem nagyon járunk amúgy (külön külön sem) meg túl sok nincs is belőlük a városunkban. Hamarabb előfordul az, hogy felmegyünk hozzám filmet nézni, aminek álltalában egy minimum fél órás "bunyó" a vége, amibe a múltkor már volt gyengéd száj harapdálás meg kisebb tapi is, de elbasztam mert nem mertem akkor sem megcsókolni! :(
2015. márc. 9. 22:12
 9/11 Apa, beszélnünk kell válasza:

Üdv!

Mivel nem ismerem úgy a kapcsolatotokat, mint te, nem fogok tudni teljesen kielégítő választ adni. Az én véleményem az, hogy a barátság csak úgy nem fog szerelemmé változni, lehet, hogy csak elveszíted azzal, ha bevallasz mindent. Ha tényleg kibírhatatlanul szerelmes vagy belé, akkor viszont muszáj lesz lépni. Ne támadd le csak úgy, készítsd elő valamivel (pl.: pár együtt töltött óra, esetleg egy egész nap). Talán az is segít, ha megmutatod egy olyan oldaladat, amit még nem ismer.

Nem szeretek ilyen kérdésre válaszolni egyébként, mert te magad nagyságrendekkel jobb döntéseket tudsz hozni, mivel szinte minden információ a birtokodban van.

Sok sikert, remélem összejöttök!


N

2015. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úúúúúúúúúú!!! Lett vmi? Kérem a sztorit! Légyszi!!!!
2015. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!