Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az orvos megállapította, hogy...

Az orvos megállapította, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, pont határérték. Viszont elkezdtem izzadni, ez a túlműködés jele. Többi lent?

Figyelt kérdés
Az alulműködés tünetei tökéletesen illenek rám:fáradtság,száraz bőr és haj, hideg végtagok, gyakran rekedtes a hangom.. nem kaptam rá gyógyszert, mert csak határérték. Viszont! elkezdtem izzadni, ami a túlműködés jele.. ez normális? vagy mi lehet az oka?

2015. márc. 20. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a hormonértékeim jók."csak" göbeim vannak, és mégis mutatok mind túlműködéses, mind alulműködéses jeleket. nekem sem kell gyógyszert szednem szerencsére.
2015. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor úgymond, ez "normális"? :)
2015. márc. 20. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy normális, csak szerintem nem egyedi az eseted. a hormonrendszer nagyon bonyolult dolog. addig örülj, amíg nem kell gyógyszert szedned. kerüld a koffeint, kerüld a cukrot, a glutént, a tejtermékeket, ha tudod.
2015. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen :)
2015. márc. 20. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi lett a TSH-d?
2015. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!