Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 eves vagyok,3 eves koromban...

16 eves vagyok,3 eves koromban kihullott az osszes hajam, szemoldokom, szempillam, szor is mindenhol. Van valaki, aki hasonlo helyzetben van, mint en? Ha igen, mi allhat emogott?

Figyelt kérdés
Jartunk orvoshoz, nagyon sokat, kiszedtek a garatmandulamat, megvizsgaltak mar tetotol-talpig, de nem tudtak megmondani, hogy mi a bajom. Semmi nem nott ki azota, a hajam kezdett el noni, foltokban nagyon keves, kiprobaltunk mar nagyon sok mindent,10 eve parokat hordok, receptre kapok evente egyet. Pajzsmirigy betegsegre gyanakszunk, de orvoshoz sajnos nem tudok eljutni.

2015. márc. 27. 16:57
1 2
 11/13 valaki : ***** válasza:

Gondolom vért vettek tőled, egy szimpla vérvételből pedig egyből kimutatható a pmirigy rendellenesség.

Anyukád-apukád, nagyszüleid, a családodban akárki nem volt így? Testvéreid? Sajnos lehet hogy örökletes.Az én anyukámnak nagyon kevés haja van,anyai ágról örökölte ezt (persze így is gyönyörű és valószínűleg a te külsődre nincs ez a dolog negatív hatással :)) ). Mondjuk nem tudom fiú vagy-e vagy lány, de nőknél ritka a teljes hajveszteség, nálunk inkább az elvékonyodás jellemző...

Szerintem egyszer ruházz be egy magánorvosra, drága, de egy jó magánorvos tényleg kideríti mi a baj és talán a megoldáshoz is közelebb tud juttatni.

Ha pedig nem, akkor se légy elkeseredve, mert sok embernek van ilyesfajta hiányossága és együtt tud élni vele boldogan :)) ezt kívánom neked is!

2015. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Senki nem volt igy a csaladomban, egyedul en. Szamtalanszor vettek mar vert, de semmit nem tudtam megallapitani. Koszonom a jokivansagot!
2015. ápr. 6. 11:58
 13/13 anonim válasza:
9# Már 6-éves korom óta hullik úgy bégy éve van parókade csak a hajam hullik
2015. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!