Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van? Senki nem hisz...

Mi bajom van? Senki nem hisz nekem, félek, meghalok.

Figyelt kérdés

Amint néhány kérdésemben már írtam, novemberben kezdödött, azzal a panasszal, hogy beszúr a szivem (mell alatti csontnál)! Nem tulajdonítottam neki nagy jelentõssèget, mondván a fáradtságtól, kimerültségtöl lehet... Volt két nap februárban, amikor elég húzós napokon voltam túl, akkor naponta rengetegszer beszúrt, nem is tudom hogyan éltem túl. A panaszok enyhültek, egészen mostanáig. Volt egy hörghurutom, köptem a zöldet rendesen. Közben persze izomlázam is volt, ami fokozta a tüneteket. Mostanra mindkettö elmúlt, viszont már mindenem fáj! A hátam, a hasam, a mellkasom, az oldalam... néha a derekam is. Mintha böfögni is sürübben kellene. Elmemtem vérvételre, sehol egy csillag, minden értékem jó, a vaskötökapacitás lett egy picit magas. A panaszaim nem szünnek meg, állandósultak, folyamatosak. Két hete bögök, félek, nem akarok meghalni. A szüleim (anya, nagymama) azt mondják depresszió, s már elöre röhögnek, hogy majd jól begyógyszereznek. Èn nem zárom ki, hogy ez pszichoszomatikus lenne, de könyörgöm, csak én érzem, hogy FÁJ! Hétfön megyek a háziorvoshoz csak félek késö lesz... Ja és a gyomorkorgásomat meg sem említettem, ami persze a lassan három heti idegeskedéstöl is lehet.

Nyugtassatok meg egy kicsit, most sem tudok aludni...

18/L



2015. márc. 28. 01:58
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Megnyugtatlak, hogy semmi komoly baj nincs. Velem majdnem ugyan ez volt + hányingerem is volt állandoan. A szüleim nem vittek ennyi orvoshoz, hanem egyből pszichologushoz.(Hozzáteszem anyukám is az, csak jobbnak látta, ha más is megnéz) A pszichologus elküldött vmi műtő szerü helyre, ahol megkellett innom valami iszonyú italt. Kimutatta, hogy az idegesség miatt érzem amit érzek. Én magamon észre se vettem, hogy ideges vagyok. De mégis tettem amit az orvos mondott. Valószínű, hogy te is sokat vagy ideges. Ja utána 3 évvel később minden reggel ilyen zöldet hánytam. Menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad, de pszichologushoz is járj. Ha gondolod irj üzenetet!
2015. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

A híg széklet is lehet stressz tünete, de amúgy tényleg inkább aludnod kéne, ahelyett hogy ezeken agyalsz. Feltűnt hogy 2 körül meg 7 körül is írtál, a rendszertelen alvás is tud okozni fura tüneteket.

Szerintem próbálj meg lazítani, egy kicsit ne törődj se azzal hogy savasabb a gyomrod, se a széklettel, se a mellkasi fájdalommal (tudom könnyű ezt mondani, de tudatosan próbálkozol sikerülni fog)

Utána pihend ki magad rendesen, mert van egy olyan érzésem, hogy nem is alszol rendesen, utána ha nem is sportolsz, mostanában tök jó idők vannak, menj ki sétálj nagyokat :)

Nem állítom, hogy biztosan pszichés dolgok amiket írsz, de azzal hogy ennyire foglalkozol vele, nem lesz jobb akkor sem ha nem az, és akkro sem ha az. Szóval nyugi, súlyos bajod biztos hogy nincs, az látszott volna vérvételből. Annyit tudsz tenni, hogy nem agyalsz rajta, hanem rábízod az orvosra a betegség oldalát, te meg tudatosan megpróbálsz picit rásegíteni a szervezetednek :)

komoylan kezdhetnéd azzal, hogy hagyod pihenni a szervezetedet, amikor arra van szüksége :D

2015. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Szia, bár nem vagyok szakember, szerintem egyetlen "betegség" produkál ilyen tüneteket, hipochondria.
2015. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! kívánom, hogy igazad legyen! hidd el, én örülnék a legjobban. na de majd megírom h végül is mi ez!
2015. márc. 28. 13:34
 15/31 anonim ***** válasza:

"Szia, bár nem vagyok szakember, szerintem egyetlen "betegség" produkál ilyen tüneteket, hipochondria."


Rohadtul nem. Ismerősömnek olyan fájdalmai voltak, hogy kihúzattatott egy csomó fogát, meg már az ajtófélfába verte a fejét, azért, hogy inkább az fájjon. Nagy nehezen találták meg mi baja van, valami pszichiátriai alapon volt, valójában nem is volt fájdalma, fizikai baja semmi sem volt, nem tudom már a nevét a dolognak, de a középkorú nőknél a leggyakoribb, ő meg egy fiatal fiú volt akkor szegény.

2015. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
majdcsak kiderül... remélem megmaradok! :(
2015. márc. 28. 15:39
 17/31 anonim ***** válasza:
Az, hogy beleszúr a szíved alatt, az bordaközi ideg is lehet,amire oda sem kell figyelni. Az, hogy mindened fáj, arra te magad írod, hogy izomlázad van, de mitől? Ha nem izomláz, lehet akár valamilyen ideggyulladás valahol, arra nagyon jó gyógyszer a Milgamma,talán vény nélkül is kapható, de előbb meg kell beszélni orvossal. Én két hétig szenvedtem, amíg eljutottam a reumára, mert a derekam körül egyfolytában fájt körben, azt hittem, valami igedbecsípődés, mivel volt itthonVoltaren, azt szedtem teljesen feleslegesen, mert kiderült, amikor végre eljutottam az orvoshoz, hogy ideggyulladásom volt, és pár nap alatt a Milgamma elmulasztotta. De neked lehet,hogy nincs ilyen bajod, lehet, tényleg csak izomláz. Ilyen fiatalon nem kellene odafigyelni az ilyen tünetekre, majd elmúlnak. Lehet, tényleg idegesség okoz mindent, egy enyha nyugtató jó lehet, például reggel esete egy-egy szem (nem töb!!) Valeriana, mondjuk két hétig, utána pedig fokozatosan kell abbahagyni.
2015. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
az izomlázam már elmúlt! nem tudom mi ez. de oda kell rá figyelni. megyek is az orvoshoz, aztán majd elküld valamerre. félek valami komoly dolog...
2015. márc. 29. 10:09
 19/31 anonim válasza:
Pánik betegség is lehet..nekem is hasonlóak a tüneteim...szúr,fáj és szorít a mellkasom(szivem).fáj a gyomrom és ahogy kezd elmúlni ez a "fájdalmas"dolog jön a hasmenés...szóval hasonló...ha nálad is ez áll fent akkor ne ijedj meg.nem halálos csak rossz...ilyenkor próbáld meg elterelni a gondolatod,ne legyél egyedül és nem utólsó sorba ne félj segítséget kérni. :)
2015. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Kértem is segítséget. Nemcsak itt... a családtagjaim kiröhögnek, az akar segíteni, akivel még csak rokoni kapcsolatom sincs: a némettanárom. Azt megfigyeltem, hogy nem tudok egyedül lenni. Mindig szólok valakinek h jöjjön be, ne hagyjon itt.
2015. márc. 29. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!