Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van? Senki nem hisz...

Mi bajom van? Senki nem hisz nekem, félek, meghalok.

Figyelt kérdés

Amint néhány kérdésemben már írtam, novemberben kezdödött, azzal a panasszal, hogy beszúr a szivem (mell alatti csontnál)! Nem tulajdonítottam neki nagy jelentõssèget, mondván a fáradtságtól, kimerültségtöl lehet... Volt két nap februárban, amikor elég húzós napokon voltam túl, akkor naponta rengetegszer beszúrt, nem is tudom hogyan éltem túl. A panaszok enyhültek, egészen mostanáig. Volt egy hörghurutom, köptem a zöldet rendesen. Közben persze izomlázam is volt, ami fokozta a tüneteket. Mostanra mindkettö elmúlt, viszont már mindenem fáj! A hátam, a hasam, a mellkasom, az oldalam... néha a derekam is. Mintha böfögni is sürübben kellene. Elmemtem vérvételre, sehol egy csillag, minden értékem jó, a vaskötökapacitás lett egy picit magas. A panaszaim nem szünnek meg, állandósultak, folyamatosak. Két hete bögök, félek, nem akarok meghalni. A szüleim (anya, nagymama) azt mondják depresszió, s már elöre röhögnek, hogy majd jól begyógyszereznek. Èn nem zárom ki, hogy ez pszichoszomatikus lenne, de könyörgöm, csak én érzem, hogy FÁJ! Hétfön megyek a háziorvoshoz csak félek késö lesz... Ja és a gyomorkorgásomat meg sem említettem, ami persze a lassan három heti idegeskedéstöl is lehet.

Nyugtassatok meg egy kicsit, most sem tudok aludni...

18/L



2015. márc. 28. 01:58
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
A pánik betegség abban nyílvánul meg hogy pánikolsz azon hogy megint pánikod lesz...olvastam egy hozzászólást hogy nem tudja hosszú távon mennyire segít a pszichoterápia...megnyugtatlak segít...a nôvérem kezelés alatt állt..kapott gyógyszert azt még most is szedi de,már az adagját folyamatosan veszik el...kicsit hosszú ídô a kigyógyulás de,hosszú távon megéri...neked! azt meg hogy a szülô így áll a dolgokhoz inkább NO COMMENT
2015. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!