Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan köhögök és...

Szécsi Tibor kérdése:

Folyamatosan köhögök és valamikor köhögök fel váladékot valamikor nem. Voltam már orvosnál is Elszedtem már egy csomó váladékoldó gyógyszert de hiába csak köhögök és hereg a melkhasam ez mind már 13 hete így van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
húha, sokat dohányzol? Szerintem menj el tüdőszűrőre...
2015. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem dohányzok.
2015. márc. 28. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, kellene egy tüdőröntgenés talán allergiavizsgálat is, mert attól is lehet.
2015. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az allergiám az már sajnos 2012-ota meg van. Arra fogták az egész köhögést. Igy el mentem fül-orr-gégészhez ott azt mondták ,hogy arcüreg gyulladás írt fel ilyen garatöblögetőt meg antibiotikumot szedem én de hiába ugyanugy köhögök és a váladék sem jön fel.
2015. márc. 28. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hétfőn menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, lehet hörghurut is, de köhöghetsz sok savtól is, refluxosok is köhögnek.
2015. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már 13 hete az orvost járom. Már a sok köhögéstől már alig van erőm. Meg mostmár jóvolna meggyógyulni mert a vizsga is ittvan a nyakamon. És ameddig igy vagyok suliba sem tudok menni. És nemtudsz valami jó váladékoldó gyógyszert?
2015. márc. 28. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Elixirium thymi, nekem ezt írta fel az orvos amikor régóta köhögtem, 2 üveggel kellett meginnom, de kakukkfű tea is jó.
2015. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!