Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az antibiotikum hatástalan a...

Az antibiotikum hatástalan a vírussal szemben, de az antivírus is hatástalan a baktériumokkal szemben?

Figyelt kérdés

Meggyőződésem hogy chlamydia trachomatis-em van. Megnézett az urológus és a bőrorvos is, de egyik se törődött azzal amit mondtam: a tünetek pontról pontra megegyeznek ami ezen az oldalon található:


[link]


(meg is jegyezte a "kedves" nővérke, hogy internetről nem gyűjtünk infót). Kaptam antivírust, és nagyon félek, hogy félrekezelnek, aztán majd nézhetek ki a hülye fejemből, és egy életre hordozója leszek ennek a betegségnek. A kérdésemre, hogy csinálnak-e tesztet a C.trachomatis-ra, azt mondta, hogy nem, mintha ez valami tabu lenne, pedig elvileg egy nagyon gyakori betegségről van szó.


Minden segítséget, hozzászólást szívesen fogadok. köszönöm


2015. márc. 31. 12:11
 1/1 A kérdező kommentje:

jah, és még valami a "kompetenciáról"... amikor megmutattam magam az urológusnak, azt mondta, hogy ez komolynak tűnik, és hogy ő még ilyet nem látott pedig pont ilyesmi:


[link]

2015. márc. 31. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!