Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érezhetek nyomásérzetet...

Mitől érezhetek nyomásérzetet a fejemben?

Figyelt kérdés

Migrénes fejfájásaim szoktak lenni. Ilyenkor hányingerem van, remegek, gyengeség jön rám, zavar a hang és fény. Havonta 1-2 az átlag. Kivizsgáláson voltam 1 éve. Akkor minden negatív volt.

Körülbelül kettő hete érzem, hogy a halántékomnál, a fejem tetején és a tarkómon nagyon kellemetlen feszültséget, nyomást. Hol elmúlik, hol előjön. Magas vérnyomásra gondoltam először, amit később meg is mértem, de normális volt az eredmény (120/70). Nagyon kezdek aggódni most már. Remélem nem valami komoly dolog áll a háttérben.

Egy év alatt kialakulhat komolyabb betegség?

A testsúlyom a normálnál kevesebb, elég vékony vagyok (45Kg). Magasságom 162. 23 éves vagyok. Mostanában sokat szoktam ideges lenni, de nem hiszem hogy ez pszichés megbetegedés tünete lenne.


2015. ápr. 2. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg a stressztől feszes izomzat, rossz tartás? A háton lévő merev izomcsomók be tudnak sugározni a fejbe.
2015. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tartásommal vannak problémák. Mostanában a nyakam is fájt. Szóval lehet hogy van köze hozzá.
2015. ápr. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!