Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha édesapám felől szinte az...

Ha édesapám felől szinte az egész család szívinfarktusban halt meg, attól kaphatok fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Talán bugyuta a kérdés,de interneten sem talaltám kielégítő választ.

Tehát. Ma voltam nőgyógyásznál kérni fogamzásgátló tablettát, és azon vizsgálatok lebonyolítását.

Édesapám ágán szinte mindenki szívinfarktusban halt meg. Nem tudom befolyásolja e , de érdekel hogy kaphatok e gyógyszert. Holnap megyek vérvételre, a trombózisra való hajlamosság kiszűrése miatt. Ez a kettő összefügg, és nem kaphatok gyógyszert a vérképem alapján,mivel ezek igencsal öröklődő dolgok?

Köszönöm

17L



2015. ápr. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Növelik a vérrög kockázatát ezek a tabletták és egy ilyen családban ez neked felesleges kockázat lenne. A hajlam öröklődik persze, ha neked is van, akkor nem fogják felírni.
2015. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszod!

Tegnap voltam vérvételen,kb. 3-4 hét mire megkapom az eredményt. Hát kíváncsi vagyok ..

2015. ápr. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!