Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az orromban olyan mintha seb...

Az orromban olyan mintha seb lenne már jó ideje, ha fújom, van hogy alvadt vér darabok jönnek. Amikor veszem a levegőt érzem is hogy "valami van ott". Eddig sose volt ilyen gondom, orrvérzéses problémám se volt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Füg-orr-gégészet. Nem tudom mi lehet de nem hangzik túl bíztatónak.
2015. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem odaírni hogy febr elején volt először, utána pár hét alatt elmúlt, de most pár napja megint érzem
2015. ápr. 2. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon száraz levegőtől volt ilyen, kiszáradt az orrom belül és könnyen elkezdett vérezni. De szerintem is menj el dokihoz, az a biztos.
2015. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyobb darabok jönnek ki vagy azért nem annyira? Ha utóbbi, emiatt megyek majd fül-orr-gégészetre. Nekem mellé folyamatos orrdugulás és ki sem tudom fújni az orrom, ha sikerül akkor gyakran véres váladék és még fáj is ráadásul. Orrsövény ferdülésem van, annyit tudok. Egyébként kérdeztem egy netes orvost, azt válaszolta általában az orr melléküreg begetségei okoznak ilyen panaszokat. Ha nálad is hasonló akkor rád is vonatkozik, ezzel dokihoz is fogok menni.
2015. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen változó hogy kisebb vagy nagyobb darabok jönnek ki. Fájni nem fáj, az orrom sincs bedugulva, csak az érzés irritál maga, hogy valami seb van ott
2015. ápr. 2. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hármaskának igaza lesz és csak a levegő volt száraz.

Viszont attól egy orvos többet tud mondani, sose tudni.

És én annak a híve vagyok, hogy bármilyen eredetű orrvérzés esetén mérjünk egy vérnyomást.

2015. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
alacsony a vérnyomásom általában, bár nem szoktam rosszul lenni miatta
2015. ápr. 2. 22:19
 8/8 K.Reni válasza:
Sikerült kideriteni mi a baj?
2022. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!