Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon ez komoly dolog? Milyen...

Vajon ez komoly dolog? Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval még egyáltalán nem biztos hogy beteg vagyok ( remelem nem ). Évek óta faj a fejem (17 éves vagyok) és eddig még nem gondoltam rá hogy kivizsgáltassam vagy valami mert mar megszoktam és nem gondoltam hogy ez komoly dolog is lehet de kb 1 éve ez elkezdett rosszabbodni es pár hónapja pedig minden heten legalább 3-4x faj egésznap és hiába veszek be fájdalomcsillapítót nem hat semmit. Neha 2000 mg is beveszek es semmi. (Nem drogozok, iszok) Ma egésznap szedulok es a fejem is faj de most máshogy mint szokott. A jobb szemem mellett mintha luktetne az er vagy nem is tudom mi ez az érzés de faj es ha mondjuk ülök es fel állok akkor az egesz erosebb lesz pedig nem hirtelen mozdulok. Össze is vagyok zavarodva mostanában. Régen semmi ilyen problémám nem volt csak normális fej fajas ami 2 tabletta beszedése után elmúlt. Vajon ez komoly dolog vagy csak túl reagálom ?
2015. ápr. 10. 06:19
 1/6 anonim válasza:
Az a biztos, ha kivizsgaltatod magad. Veszteni nem veszithetsz vele semmit. (:
2015. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás, de lehet, hogy csak a szemed rossz. Az is okozhat ilyen tüneteket.
2015. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam szemeszeten 2 hete es semmi baja a szememnek. Nem tudom mire gondoljak mar :/
2015. ápr. 10. 07:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Ne gondolj semmi rosszra. Voltál szemészeten és biztosan megnézték a szemfeneket ahol látszik hogy nincs nyomás az agyadban. Ellenkező esetben tudnal rola.

Vérnyomást és pulzust néztél? Szoktak fejfájást okozni az ilyen dolgok is. Iszol sok vizet?

Szólj a háziorvosnak. Alapdolgokat meg tud nézni. Elküld laborba mert sok dolog ott is kiderül azert, egy vashianyos vérszegénység is okozhat fejfájást. Ha minden rendben akkor neurologushoz küld és igy tovabb, jo a végére jarni a dolgoknak. Nyilvan nem kellemes fajfajassal küzdeni folyamatosan

2015. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így van, nem valami jo érzés es mar megint most keltem fel (itt csak reggel 10 van) es abban reménykedtem hogy mára elmúlik de tegnap reggel óta faj a fejem szóval most mar 24 órája. Megyek ma orvoshoz az tuti mert bevettem tegnap is 5 gyógyszert es nem akarom magam folyton be gyógyszerezni hisz semmi értelme mert nem hat semmit. Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 10. 16:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap be mentem a kórházba hogy csináljanak valamit. De persze kiröhögtek hogy fejfájással kórházba megyek. Mindegy adtak 2 órán keresztül infúziót. Valami 3 gyógyszer keveréket aztán haza küldtek es annyira elvoltam kabulva hogy rögtön el is aludtam itthon. Ma mikor felkeltem egybol megint éreztem a fej fájást es természetesen azóta is faj. :( ilyenkor hova menjek ? Vagy mit csináljak ? A fájdalom csillapító nem segít de szerintem az sem lenne normális ha minden nap azzal kezdeném a napot.
2015. ápr. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!