Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Húgyuti probléma kivizsgálása...

Húgyuti probléma kivizsgálása hogy megy?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért soha nem volt :-)


Elvileg candida okozza az alhasi fájdalmaimat, de inger is nagyon van és szaga is van.

Candidában nagyon régóta szenvedek, semmi nem segített, úgyhogy most szigorú diétán vagyok probiotikumokkal.


Csak az elmúlt időben jelent meg az alhasi dolog, elmentem nődokihoz, azt mondta a candidán kívül semmi bajom, petefészkek rendben vannak (pedig ott érzem igazából ezt a fájdalmat) azon kívül, hogy candidám van, nincs gond, úgyhogy folytassam a diétát, meg minden, mert valószínű az okozza.


Voltam vérvételen, láttam hogy vizeletben kidobta, hogy van nitrit, de a háziorvos nem mondott rá semmit (mondjuk nekem ez fura).


Az lenne a kérdés, hogy hogy kell elmenni vizsgálatra meg hova? Eléggé korlátoltak a szabijaim és nem tudok vele dobálózni, nem tudom, hogy el kell mennem ezzel háziorvoshoz és ő ad beutalót, vagy az sztk-ba megyek be és mondom, hogy urologushoz akarok menni, vagy mi?


Továbbá ha elmegyek úgy, akkor is mindenképpen igazolásra van szkségem, azt meg elvileg csak háziorvos adhat, utálom, hogy ennek nincs értelmes rendszere...


A fájdalom meg ilyen tompa, olyan mintha két oldalra rámtennének jegyet belülről és hideg és közben fáj. Azért írom le, hátha valakinek volt hasonló, hogy ez most a candida miatt van, vagy húgyuti fertőzés (mert ugye a vizelet is nitritként írja ki a candidát is)


Köszi a választ :-)



2015. ápr. 12. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
háziorvos tud a vizeletedbe tesztcsíkot tenni és tesztelni, hogy van-e gyulladás - de ha már voltál vizeletvizsgálaton ott is ki kellett volna mutassa
2015. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!