Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek után mégis mit tehetnék?

Ezek után mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, 10 éve szenvedek egy gyógyíthatatlan betegségben ami nem halálos. Az elmúlt 10 évem gyakorlatilag a szenvedésről és a már ezt sem és már azt sem lehetből állt. Le vagyok százalékolva, munkát meg nem kapok így. Totál kilátástalannak és reménytelennek érzem az életemet!

2015. ápr. 12. 20:08
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Mi ez a titokzatos betegség? Én cukorbeteg vagyok, és nálam is az megy, hogy ez is tilos, az is tilos. Ráadásul édes szájú vagyok, nagyon szeretem a süteményeket, de 2012 decembere óta, amikor kiderült a betegség, alig mertem egy-egy szeletet megenni. Születésnapomon, karácsonykor és annyi! És ahány orvos, ahány brossúra, ahány könyv, mind mástól tilt el! Lassan a küszöböt kell rágnom! Ha gondolod, írjál privit!
2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nagyon együtt érzek veled!
2015. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!