Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne feloldani a...

Hogyan lehetne feloldani a hurutot?

Figyelt kérdés
Letapadt a hurut a torkomban, ami különösen rossz, mert nagyon fáj a torkom, biztosan torokgyulladás...de a hurut viszont nem jön fel semmivel, hanem félúton megakad és irritáló, nem múló hányingerem van az ízétől és attól hogy ingerli a torkom. Citromos mézes teát is ittam már, ittam citromlevet, ettem mézet, használtam sós vizes párologtatós maszkot is, de semmivel nem lett jobb, nem tudom felköhögni a cuccot, hányni viszont nagyon nem akarok tőle. Mit tehetnék?

2015. ápr. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kakukkfű tea, esetleg az édesgyökeres változata, ami hurutoldó teakeverékként kapható.
2015. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkorom óta a lándzsás útifű szirup válik be maximálisan. 1-2 óra után már érezni áldásos hatását.


Konkrétan ez: [link]

2015. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez van nekem is, Elixirum thymi köptető segített oldani a sűrű nyákot, most eszem a második üveggel, már fel tudom köhögni könnyedén.

Torkom is fájt, sós vizes gargalizálás (napi 3szor) segített, torokfájásom elmúlt tőle, és sok cukrot szopogattam, halls, negro, citromos orbit.

2015. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igyekszem most már meggyógyulni végre...
2015. ápr. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!