Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az érzelmi blokkokat hogy...

Az érzelmi blokkokat hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz, és rájöttünk, hogy egyik legnagyobb problémám az, hogy mindent elfojtok, mindezt akaratlanul. Hiába próbálkozom nem tudok változtatni ezen, vannak ezek a blokkjaim és fékeznek.

Mi segítene nekem?

18 lány



2015. jan. 16. 12:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezt nem a pszichológusodnak kéne tudni?
2015. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy: "Mondd ki az érzéseidet, nem fognak bántani, ne félj őket megélni, ne nyomd vissza."


Tudhatná, hogy nem szándékosan teszem...!

2015. jan. 16. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusod jól mondja, amit mond, és valószínűleg időre van szükséged, hogy képes legyél rá. De hidd el, ezt a pszichológusod is tudja, és nem várja el, hogy egyik napról a másikra sikerüljön! Ne elvárásként fogd fel, hanem úgy, hogy ha készen állsz rá, megteheted! Ez egy LEHETŐSÉG!

És tényleg beválik, hidd el!

2015. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De pontosan ez az egyik ok, hogy felkerestem. Én magam is tudom, hogy ki kellene mondanom! KÉPTELENSÉG.:).
2015. jan. 16. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiképzett terapeuta a pszichológusod???

Csak beszélgettek, vagy alkalmaz valamilyen terápiás módszert is?

Biztos, hogy jó helyre jársz?

2015. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak beszelgetunk. Kognitiv viselkedes terapiat alkalmaz. Nem terapeuta.

Beszelgetesen kivul mi mast lehetne csinalni?

2015. jan. 16. 16:11
 7/8 anonim válasza:
A kognitív módszer nem mindenkinél válik be. Ezt pedig fel kéne ismernie annak akihez jársz! Más terápiás módszerek is vannak. Szerintem keress másik szakembert, akinél minden alkalommal érzed, hogy jó helyen vagy! Én szívesen ajánlom akihez én járok és számos problémámon segített. infó: www.segitofigyelem.com
2015. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viviendre válasza:
Rengeteg adrenalin! ( nem gyógyszerre gondoltam)
2015. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!