Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok az epilepsziások...

Becks777 kérdése:

Mit gondoltok az epilepsziásokról?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami konkrétabb nem ártana.
2015. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elítélitek azt a személyt? Vagy kiközösítitek? Vagy attól még barátkoztok velük?
2015. ápr. 16. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Betegség miatt miért ítélnénk el valakit?
2015. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, barátkozom vele. Évek óta epilepsziás, pontosan szedi a gyógyszereit, betartja az előírásokat, semmi bajunk vele. És elmondta, mit kell tennünk, ha rohama lenne. Ez egy betegség, amivel ő együtt él, mi alkalmazkodunk hozzá. Miért ítélnénk el? Egyáltalán: hogy jut ilyesmi eszedbe? Vagy van valami rossz tapasztalatod, vagy félreinformáltak?
2015. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Epilepsziásokról nem tehet senki. És ugyan olyan ember ha rendesen szedi a gyógyszert. Nekem van olyan ismerösöm.

És nagyon csinos és bele valós.

2015. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kivétel lehetek, mert kb 12 éve derült ki, hogy epilepsziás vagyok, és a középiskolában azt mondták az osztálytársak, hogy nem akarnak megbántani, de még a közelükbe se menjek, nem akarják elkapni... Egyébként én úgy érzem, az emberek szinte semmit nem tudnak erről a betegségről. Nekem semmi bajom velük, ugyanolyan emberek, mint mások. Erről senki nem tehet.
2015. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 epipati válasza:
100%
Kevesebb az az ember aki megeri,a legtobb embernek a tonusos-clonusos rangatozasok jutnak eszebe-e szo hallatán,amugy meg ha az is van nem tehetünk rola.Nekem egyszer volt.nekem parciális epilepszim van fokalis gocbol.Az orvosi slkalmassagin ez az első kérdés:Epilepsziaja van?A masodik a vérnyomás...Ez sajnos a társadalom felvilagosulatlansaga.En rohammentes vagyok csak belul érzem ha átmegy az agyamon a kisülés...Most állok at Lamolepre Tegretolrol a kedvezőbb hatások miatt.Kulfoldon sokkal felvilagusultabbak az emberek...en is érzem a kirekesztest ezert nem mondtam el anno a munkahelyemen,mert az egyik kollegam azt mondta az epilepsziasokra hogy hülyék bolondok.Ezt cafolnam ott van a sok híresség akar a középkorban vagy napjainkban akik episek voltak.Nekem is foiskolam meg 2 okj-es ranfolyamom van.Azert jo latni hogy vannak ilyen megerto jólelkű emberek mint az itt hozzaszolok.Bocsi ha felreutottem a betűket,de telefonról irok.Amugy én is most vágok bele egy vállalkozásba ott magam ura vagyok,munkahelyrol eljöttem mert nem mondhattam el hogy epilepsziam van,de igy rettegve töltöttem a munkaidomet,es kezdtek a tünetek jonni...annyit nem er hogy rosszabbodjon az egészsége az embernek...mostmar felvallalom es aki elítél az a sajat butasagat mutatja.
2015. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!