Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit gondoltok az alábbi...

Ti mit gondoltok az alábbi dologról?

Figyelt kérdés
Nos, múlt héten szerdán tüdőgyulladással diagnosztizáltak. Kaptam antibiotikumot minden oké volt. De péntek éjjel észre vettem hogy kiütéseim vannak és elkezdett dagadni az ujjam, kezem. Mentem ma az ügyeletre ahol feliratok egy másik gyógyszert (curam duo) de nem volt a gyógyszertárban, ezért kaptam helyette egy másikat (aktil duo). Vajon mennyire lesz így sikeres ez a gyógyszerkúra? hogy már közel sem azt a gyógyszert szedem amit eredetileg kellett volna?

2014. okt. 25. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
hülyeséget írtam bocsánat. most szerdán állapították meg, hogy tüdőgyulladásom van
2014. okt. 25. 21:35
 2/3 anonim ***** válasza:
A dagadásra mit mondtak? Gyógyszermellékhatás? Az új gyógyszer is antibiotikum? Most mindkettőt szeded vagy csak a másodikat?
2014. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos, hogy gyógyszerallergiám van valószínűleg. ezért felírt egy másikat (amit leírtam a leírásban) és az elsőt nem szedem. csak az újat.
2014. okt. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!