Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ebola vírus elfogja érni...

Az ebola vírus elfogja érni Magyarországot? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet megjósolni. Ha igen, akkor el fogják különíteni a beteget.
2014. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elég nagy rá az esély! Nem kellene senkit átengedni a határokon ha fertőzött országból jön. Lásd példának Spanyolország illetve Szibéria.

Hiába csitittgatják a népet a nem lesz probléma szöveggel ha már több tíz, száz akár ezer beteg jelenik meg egyik napról a másikra. Egy szónak is száz a vége: Felelőtlenség beengedni fertőzött országokból az embereket! 😷

2014. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek

De basszus átengedik őket...debreceni vagyok és itt az egyetemen rengeteg külföldi van...na meg a menekültek

nem csodálkoznék ha az ebola elérné Magyarországot

2014. okt. 9. 23:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek.
2014. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem már elérte.
2014. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

és honnan tudod, h fertőzött .vnem fertőzött az utazó? egy idő után már nem lehet tudni...ezt hívják járványnak.

Fel kell készülni, erősíteni kell az immunrendszert, aspecifikusan, gyógynövényekkel, pl. Aloéval, C vitamin, D vitamin, cink, komoly probiotikumokkal, a Foreveres termékek tényleg nagyon jók erre! :) de ott , az FLP-nél is hamar hiánycikk lesz minden, attól tartok, ha tényleg beindul a járvány

2014. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

Szerintem is..,

2014. okt. 9. 23:27
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Az Ebola jó esetben gyógyítható de sajnos mutálódott a fertőzés! A a gyógyítása sok esetben lehetetlen! Találni kell egy olyan embert aki immunis rá magyarul a szervezete előállítja az ellenszert! De Sajnos nem hiszem hogy nagyon találnak ilyen embert. Nekem ismerősöm mamája Szegeden lakik és ebolás lett meghalt sajnos.
2014. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elérheti, hiszen ide-oda utazgatnak az emberek.
2014. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A spanyoloknál a fertőzött ember már meghalt, úgyhogy

azért nem olyan sok még a fertőzött

2014. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!