Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek orvoshoz, vagy ez a...

Menjek orvoshoz, vagy ez a ket nap még nem okozhatott olyan nagy karosodast?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdtem egy cégnél, mindenes vagyok, olyan reszlegre kerültem, ahol sok a por, hagyma por. Tegnap észre vettem miutan hazaertem hogy orrfujas kozben fekete por jon ki ugye, meg valami pirosas dolog, azt hittem beszivtam valamit, pedig maszk is volt rajtam. Utana ma is fujom az orrom és véres valadik jott ki, meg most is, kohogtem, es ami feljött az is piros, Veres volt.

Az egyik kollegam azt mondta hogy a portol van. Asztmas is voltam, egy éve vagyok gyogyultnak nyilvanitva. Holnap beszélek a fonokkel hogy rakjon át masik reszlegre, ha nem fog, akkor felmondok, nem ér nekem annyit hogy valami komolyabb bajom legyen :/


2015. ápr. 16. 21:26
 1/2 Mr. S ***** válasza:
Egyet értek veled és sztem azért a biztonság kedvéért menj el a dokihoz is
2015. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr. S ***** válasza:
Mert így belegondolva elég szarul hangzik, h vért köhögtél fel....
2015. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!