Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A laptop hője, wifi károsítja...

A laptop hője, wifi károsítja a spermiumokat, illetve eéváltozásokat okoz benne.3 éve használok laptopot, gyakran az ölemben tartottam. Mekkora károsodást okozhatott?

Figyelt kérdés
Ha mostantól csökkentem a használatát, regenerálódhatnak a spermiumok?
2011. dec. 25. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
:D epicfail :D :D
2011. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a te válaszod az.
2011. dec. 25. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el spermavizsgálatra, ha meg akarsz nyugodni. Egyébként ez hülyeség, a wifi, a rádióadások így is, úgy is érik, attól hogy közelebb van hozzá, nem lesz káros/károsabb. A hője szintén elhanyagolható. Egyébként azok az évek a laptopnak többet ártottak, ha takarva voltak az öledben a szellőzőnyílásai.
2011. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Feláll még ha kell? Akkor?? :D A hímivarsejtek meg újratermelődnek. Időnként gondolom csak kilövöd őket.. :D
2011. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb gyökérség már bocsánat folyton ezt hallom hogy így meg úgy károsodnak a spermiumok ésakkor miafasz van ha 3 napon belül nem akarsz gyereket akkor rohattul mindegy milyen állapotban vannak.. sőt!
2012. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, gondold ezt azért végig. Sajnos nem ilyen egyszerű a helyzet.
2012. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de miért nem? senki sem állítja hogy a heréidnek bármi baja lesz a laptopozástól. már a kérdés is butaság már bocsánat "3 éve laptopozok..ha csökken a használat regenerálódhatnak?" hát még szép nincsen egy darab spermiumod se ami 3 éves és már sokat károsult :D pár nap után elpusztulnak ha károsodtak ha nem és a heréid felhasználják őket hogy újakat termeljenek. egészséges herék meg egészséges spermiumokat fognak termelni teljesen mindegy mit csináltál az eddigiekkel.
2012. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na k*rva gyorsan vegyetek elő egy biológia könyvet! Ugyanis a magas hőhatás (hosszútávon) öli a spermiumokat, sőt aki pl sokat bicózik, és jobb időben rétegesen öltözködik, az nagyobb eséllyel nemzésképtelenné válhat, ugyanis a spermiumok csak hidegben, vagy "kellemes időben" tudnak szaporodni...Jó, persze most nem kell a biciklit kidobni, meg abbahagyni sem, csak jobban figyelni, hogy olyan ruhákat hordjon az ember, ami jobban szellőzik... A wifis része az tényleg hülyeség szerintem..
2012. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!