Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hánytatok már buszon vagy...

Hánytatok már buszon vagy munkahelyen? Mit tettetek? Nagyon rossz volt hogy nem otthon lettetek rosszul?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

én már mindkettőt csináltam.

nem egy kellemes.

2015. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem foglalkoztam én azzal akkor,hogy hol vagyok :D

Emlékszem lehánytam az iskolapadot és magamat is lehánytam, szép látvány voltam, egyből haza is küldtek :D

2015. ápr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen !

Gyermekkoromban is volt ,hogy hànytam buszon ,iskolàban is . Valamint amikor kismama voltam ,hirtelen jött ràm a hànyàs tàvolsàgi buszon ,és egyszer étteremben (!) is ...kellemetlen ,de ez van ! 😃

2015. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munkahelyen csak úgy, hogy már nem dolgoztunk (étterem), zárva voltunk, és koccintottunk párat a kollégákkal, meg volt egy csomó maradék sültkrumpli, azt eszegettük közben, csak nagyon megszívta magát olajjal, ezért amikor lementem az öltözőbe, akkor visszajött az egész. Nem volt gáz, csak nekem volt lent a kabátom, úgyhogy nem jött velem senki, és volt vécé is, oda sikerült, úgyhogy nem is tudott róla senki.


Buszon csak akkor, amikor még iskolás voltam, iskola által szervezett külföldi út volt, Bécsbe mentünk. Egyik nap sajtos szendvicset kaptunk uzsonnára, de én nem ettem meg napközben az enyémet, csak másnap reggel. Szerintem a sajt megromlott addigra. Délután mentünk valahová a busszal, amikor elég rendesen felfordult a gyomrom, szóltam egy tanárnak, de nem volt hol megállni, úgyhogy kaptam egy zacskót, és abba hánytam. Utána végre sikerült félreállnunk, akkor még a szántóföldön hánytam egy kicsit, aztán kaptam egy szurit, és utána jól voltam. Ez mondjuk kellemetlen volt (mármint nem a szuri), mert egy busznyi gyerek látta, ráadásul rámparancsolt a tanár, hogy aznap ne egyek fagyit.

2016. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!