Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet meggyőzni apámat,...

Hogy lehet meggyőzni apámat, hogy orvoshoz kell mennie?

Figyelt kérdés
70 éves,kb.egy éve vannak vizelettartási gondjai,( mindig a prosztatára fogták)nagy nehezen most rábeszéltem férjemmel karöltve urológiai vizsgálatra,mert fájt is neki a vizelés.Az orvos felírt neki egy erős antibiotikumot. Valamennyivel jobb lett,de nem voltam megelégedve az orvossal,mert továbbra is véres volt a vizelete.. felkerestünk egy másik orvost,aki látott egy daganatot a hólyagban,cisztoszkópiára küldte,de nem hajlandó menni... akármit mondok nem akar,és sajnos anyám sem mellettem áll,egyszerűen nem beszéli rá,lehetséges operációról beszélt az orvos,erre megijedtek,ilyen maradi felfogásuk van,hogy ha valakit műteni kell,akkor már vége van mindennek. Nem birok aludni se,ki vagyok idegileg,egyszerűen nem tudok hatni rájuk sehogy. Nem vonszolhatom el akarata ellenére,már mondtam,hogy keresünk egy harmadik orvost,hogy az is ugyanezt állapítja-e meg,de már ebbe se mentek bele,olyan mintha nem is hinnék el,vagy fognák fel a helyzetet.. Pedig értelmes emberek...Mit tehetnék? Már beleroppanok.
2015. ápr. 21. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell a bolhából is elefántot csinálni! Nagyon jól teszi, hogy nem megy el orvoshoz!

Te annyit tehetsz, hogy kissé jobban figyeled az öreget, és ha nagyon rosszul lenne, azonnal mentőt hívsz. A kórházban majd ellátják megfelelően. És nem holmiféle javasannyonyokhoz járkálni folyton!

2015. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"javasasszonyokhoz"
2015. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen javasasszonyról van szó? Félreérthető voltam?Két orvosnál voltunk,ultrahanggal nézték...
2015. ápr. 21. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfalumban élt egy rokon. Ő nevezte az orvost javasasszonynak. Mikor megkérdezte valaki tőle, hova megy, a felelet "Elmegyek ehhez a javasasszonyhoz, megméretem a ..." Akkor is ezt mondta, ha az orvos férfi volt.
2015. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!