Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valamilyen betegség...

Ez lehet valamilyen betegség tünete? Picit hosszú. De nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Még felsős tanuló vagyok, de egészen kicsi korom óta rengetegszer vérzik az orrom. A normális időben negyed-fél óra után eláll, de van azért kivétel.. Fél évvel ezelőtt 3 órán át vérzett, csak a mentősök lerakták a telefont mert ez kis dolog, nem fontos.. Végül is tényleg nem fontos hogy majdnem elvéreztem. Aztán a múlt hónapban elforrasztottak egy eret mert az iskolában vérzett 2 és fél óráig, de mintha a csapból folyt volna a víz. Szó szerint. Na és ugye összeforrasztották, de azóta 2x is vérzett... Nem tudom, ez most valamire utal, hogy folyamatosan vérzik? Ha ez fontos lenne vashiányos vagyok, és állandóan ki van száradva, meg van keményedve a szám még ha 3 litert megiszok egy nap, és folyton kenegetem akkor is! Mostanában nagyon fáradt vagyok (bár gondolom ez nem fontos, de hátha). Kiskoromban szívritmuszörejem volt..


Nagyon szépen köszönöm előre is!:)



2015. ápr. 23. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A vérképedet nézesd meg. és a vérnyomásodra figyelj. De amugy nem kéne tulaggódni a dolgot. Mintha csak a saját gyerekkorom-kamaszkorom orrvérzéses történeteit olvastam volna... 20 éves korom után talán ha ötévente egyszer előjött életemben. Pedig repültem vagy harmincszor, voltam az Alpokban nagyon magasan, stb. ezeket szokták javasolni hogy kerülje az orrvérzéses ember. ötven is elmultam már. Nálunk a nagybátyám volt hasonló, egész gyerekkorában orrvérzéses, végülis 80 éves koráig élt, miután szépen végiharcolta a világháborut is. Van ebben a dologban örökletes hajlam az biztos, ezt orvos is mondta.
2015. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok: na, ez a szivzörej, na ez is volt nekem, cipeltek sokfelé, de csak zörgött tovább... teljesen jo ekg-t produkálok most is, pedig ötven év alatt sokat fejlődött a technika, most már azt mondja adoki, hogy nem mindenkinek egyforma a ketyegő hangja. A fáradtság, kimerültség egyébként nem jó, tessék rendesen aludni, pihenni, a vashiány se jó, tesség rendes ételeket enni. Ha egy kiskamaszt teletömnek gyógyszerrel az se jó. Tessék rendesen enni. Zöldséget, hust.
2015. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát igaza van... Én igazából sose aggódtam nagyon túl, csak mindenki kérdezi, hogy mért nem megyek el orvoshoz és hogy mitől van, mire utal. Sose tudok válaszolni :D

Teljesen rendesen eszek, maximum zöldségből és gyümölcsből picit kevesebbet... Sőt van mikor túl sokat is eszek, nem hogy keveset. Az alvással kapcsolatban, hiába alszok 10 órát, soha nem vagyok pihent. Folyton gyengének érzem magam és egész nap csak aludnék... Elég rossz mert a suliba se tudok koncentrálni. Pedig rendesen alszok, nincsenek alvászavaraim se.

2015. máj. 9. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!