Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tavaszi fáradékonyság?...

Ez tavaszi fáradékonyság? Vagy lehetséges hogy pánikbeteg lettem?

Figyelt kérdés

Szóval elsőnek 3 hete tört rám egy enyhe szédülés és és egyensúlyvesztés erős fáradékonyság és ájulás érzet! Elsőnek azt hittem tavaszi fáradékonyság,de a tavaszi fáradékonyság se tart 3 hétig! Ez már a harmadik hét most voltam boltba nővéremnél és megint rám tört! legelsőnek februárba éreztem mikor haverommal átmentünk busszal egy másik településre bement a fényképészhez és amíg bent volt rám tört egy erős szédülés érzet és úgy éreztem innom kell valamit vagy elájulok! Akkor volt 1 aztán semmi,úgy március elején lehetett aztán 1 hónapig semmi és 2-3 hete ismét előjön de sűrűbben ! 3 hétig nem tart el egy tavaszi fáradékonság nem igaz?

15 éves korom óta van szorongásom,jelenleg nem szedek gyógyszereket! Semmit max vitaminokat! Lehetséges hogy a szorongás tovább fejlödjön pánikbetegségbe? Az a gond hogy egyszer csak úgy a semmiből rám tör! Reggel még nincs bajom. Nem bírom a napot a kint létet! Mivel van egy ismerősöm aki pánikbeteg tudom mik a tünetei sápadtság szédülés,ájulásérzet meg ilyesmi!



2015. ápr. 24. 11:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Van egy kis depresszióm szorongással. De 3 hete semmi kedvem nincs. 3 hétig eltarthat a tavaszi fáradékonyság?
2015. ápr. 24. 11:37
 2/2 anonim ***** válasza:
A tavaszi fáradékonyság nem egy betegség, csak valami hiányosságnak a tünete. Azt kellene kivizsgáltatnod.
2015. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!