Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most is rám tört 11 órakor!...

Most is rám tört 11 órakor! Folyton fáradok és szédülök? Ez csak tavaszi fáradékonyság vagy valami komolyabb bajom lehet?

Figyelt kérdés
Szóval most is rám tört ez a furcsa rosszul lét fáj a fejem,kicsit szédülök meg ilyesmi! Nem dohányom nem iszok alkoholt se és 22 éves vagyok! Ez most csak tavaszi fáradtság lehet ? vagy lehet valami komolyabb már úgy 3 hete kezdődött és tegnap este is volt egy ilyen meg most is ! Reggel felkeltem nem volt semmi bajom elmentem nővéremhez aztán hazajöttem és kicsit takarítottam és rámtört megint!

2015. ápr. 22. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Szedek omega 3-at is! Még az hozzá tartozik hogy sajnos pár éve van egy szorongásom és depresszióm.
2015. ápr. 22. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Hát én a helyedben elmennék inkább orvoshoz. Nekem akkor volt ilyen, mikor leesett kicsit a vérnyomásom. Ittam egy dobozos kólát és jobb lett. :-) De ha ki vagy merülve (hosszabb távú kimerültségre gondolok, vagy stresszelsz mostanában) attól is lehet, vagy vércukornál hallottam még. Azért mondom, menj el inkább orvoshoz, mert sok mindentől lehet, persze nem biztos, hogy komoly.
2015. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is most voltam hasonlo tunetekkel orvosnal. Azt mondta most kb mindenkinek ilyen panaszai vannak, tavaszi faradtsag, idojaras... En estenkent szedulok nagyon, bar a vernyomasom is alacsony kicsit. 17L
2015. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamo77db ***** válasza:
Érdemes lenne megméretni a vércukrodat. Sajnos cukorbeteg vagyok és gyakran vagyok fáradt, gyengének érzem magam, néha szédülök is.
2015. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szorongás tünetei.
2015. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet hogy idáig nem igazán éreztem? :S
2015. ápr. 23. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszereket szedsz valamire? Lehetnek a mellékhatásai is ezek a tünetek. Vagy helytelenül étkezel. Hiába már mindenki unja ezt a bio healthy étkezés szöveget, de majdnem minden élelmiszer tartalmaz olyan anyagokat, amiket egyszerűen valakinek a szervezete nem bírja feldolgozni, és az pont ilyen tüneteket produkál, mint amiket leírtál! Valakinél ez nem mutatkozik ki, de ez minden egyénnél máshogyan van. A bio ételek pedig nem tartalmaznak ilyen tartósítószereket, ízfokozókat, emulgátorokat. És ha valamelyik termékre rá van írva, hogy 1 adagnál még biztonságos, az azt jelenti, ha egy félévben egyszer megeszed semmi bajod nem lesz belőle. Hagyd ki a kólát, igyál tiszta vizet, napi 2 litert. És a kérdésedre a válasz lehet az is, hogy igen, most mutatkoztak ki ezek a tünetek, mert nem rögtön jönnek, hanem fokozatosan.
2015. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szorongásom kb 15 éves korom óta van! Hát nem iszok kólát vagy nagyon ritkán! Vizet szoktam mindennap! Szedek omega3-at és vitaminokat!
2015. ápr. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!