Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pitvari szívritmuszavar,...

Rina89 kérdése:

Pitvari szívritmuszavar, veszélyes?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök szívritmuszavarral. Kétszer voltam már kardiológusnál, most kb 2 hónapja utoljára és szervi probléma kizárva, viszont pitvarból induló extraütéseim vannak. Nyugalmi állapotban, este, séta közben, terhelésre előjön, nagyobbat dobban, kicsit kihagy néha több kicsit. Nem sportolok aktívan. Ideges, érzékeny típus vagyok, az orvos persze azt mondta, hogy stressztől van, meg fiatalkorban gyakori, szedjek magneB6-ot vagy esetleg Betalocot, ha úgy gondolom, de gyógyszert én még nem szeretnék szedni. Több mindent nem is mondott. Kicsit hiányoltam a felvilágosítást és azóta sem hagy nyugodni, amikor előjön elkedvtelenedek és csak erre tudok gondolni, pszichésen ki vagyok ettől. Kérek mindenkit, akinek ilyen problémája van nyugtasson meg és mondja, hogy tényleg nem kell ezzel törődni? Halálfélelmem van, amikor van és nagyon zavaró. MagneB6ot szedem meg galagonya és citromfű teát szoktam inni, de ugyanúgy van, sőt sűrűbben, mint régen amikor nem törődtem vele. Továbbá szeretném megérteni, hogy ilyenkor mi zajlik le a szervezetemben, talán ha érteném akkor kevésbé aggasztana a dolog.26/L

2015. ápr. 24. 15:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. szept. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!