Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegségem van?

Pajzsmirigy betegségem van?

Figyelt kérdés
Úgy 5 éve egy iskolai vizsgálaton mondta az orvos, hogy valószínűleg alul működik a pajzsmirigyem. Sorolta a tüneteket, hogy melyiket tapasztalom magamon, de egyik sem volt jellemző. Azt tanácsolta, hogy fogyasszak jódozott sót. Azóta utána néztem, hogy ez mi is pontosan, és már feltűnt nekem is, hogy túlsúlyos vagyok és nem tudok a kilóimtól szabadulni. Ugyanolyan életmódot folytatok, ugyanannyit nassolok, a súlyom egyre inkább gyarapszik. Emiatt már depressziós vagyok, mivel a fotóimon is látom, hogy el vagyok hízva és nem tudok tenni ellene. Elmentem orvoshoz, aki UH-ra küldött és vérvételre is, de egyiken sem találtak semmit. Csak annyi panaszom van, hogy hízok, ok nélkül is, mert volt, hogy direkt diétáztam, vagy az idegesség miatt nem tudtam enni és mégis többet mutatott a mérleg. Mostmár tapasztalom a fáradtságot, lehangoltságot is magamon, de eddig csak azt hittem, hogy a súlyom miatt vagyok rosszkedvű. Nem tudom, mit kellene tennem, ha a vizsgálatok nem mutatnak semmit, viszont amikor meglát egy orvos, egyből látja, hogy valami nincs rendben a pajzsmirigyenmel.
2015. ápr. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
TSH-mérés volt vérvételnél?
2015. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, és minden értékem a normális tartományban mozgott. Direkt ezzel a problémával vizsgáltak, de nem értem, hogy az ultrahangon miért nem látszott semmi, mármint örülök, ha nincs baj, de nem úgy érzem.
2015. ápr. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!