Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb két honapja voltam orvosnál...

Őkrős Beatrix kérdése:

Kb két honapja voltam orvosnál és azt mondta valamilyen pajzsmirigy betegségem kezdö fázisban van menyi idö még kiakul és miért van folyton éhség érzetem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 19:06
 1/3 anonim válasza:
A pajzsmirigy betegségek között van, ami a gyors anyagcserét idézi elő, ez természetesen fokozottabb kalória bevitelt kíván. És az orvos nem mondta, hogy mi bajod? Nem adott rá semmi gyógyszert? Van alul-és túlműködő pajzsmirigy, ezt egy sima,fájdalommentes és kb. félórás gépi vizsgálattal ki lehet mutatni.
2014. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ezt az orvosodtól kellene megkérdezned, mert ő tudja pontosan megmondani, hogy személyesen neked mi miért van stb.
2014. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az éhség érzet azért van, mert a pajzsmirigy is felelős az ételek lebontásában, emésztésében, és ha ez nem működik jól akkor kb az étel felét tudod hasznosítani.
2014. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!