Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ún. Ritka betegséget kinek...

Ún. Ritka betegséget kinek sikerült gyorsan diagnosztizáltatni? Hogy, hol, mit?

Figyelt kérdés
hogy kezdte az orvos? Ha már sokat olvastam, és vannak tippek, mennyire adhatok az orvosnak ötleteket, hogy mit vizsgáljon? meddig várjunk, hogy csak passzoljanak egyik helyről a másikra és a tünetekre adjanak gyógyszert???
2015. ápr. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Most van konkrét sztorid is, azaz már "passzolgattak ide-oda", vagy még orvosnál sem jártál, csak előre elkönyveled, hogy biztos nem tudják majd mi bajod?

Egyáltalán milyen ritka betegségre gondolsz és milyen tüneteid vannak?

2015. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelem a topicot.
2015. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a paszsolgatás azért van, mert nem finanszíroz a TB megfelelő vizsgálatokat, csak részben. Magánlaborban megfizeted (ott, ahova amúgy is küldik a mintákat), és megvan. Leginkább geincfolyadékból lehet mindent megmondani, ahova beutalnak (pl. László kórház), megkérded, mennyi apiaci ára, és megcsináltatod.

Szerintem.

Engem már alázott meg orvos, amiért nem volt Tb-finanszírozott a vizsgálat, amire beutalóval érkeztem. Pedig simán közölhette volna az ellátás piaci árát is EHELYETT.

2015. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anyukám betegségére 6 év alatt nem jöttek rá, bizonyos dolgokat vizsgálat nélkül zártak ki, mert nem produkálta az összes tünetet a listáról, recesszíven öröklődő genetikai betegség lehet a kislányomnál, pld gaucher-kór
2015. ápr. 27. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!