Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Pár napja találta...

Kakukktojás13 kérdése:

Mi lehet ez? Pár napja találtam egy kisebb dudort a nemi szervem körül (kb régi 1Ft-os nagyságú), mintha valami ciszta/daganat lenne. Ha megnyomom egy kicsit fáj.

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele, de most kicsit beparáztam. Lehet valami komoly? Szerintetek mi lehet ez?Mit csináljak és kinek szóljak erről? Utána néztem, lehet hogy HPV vírus, de ez nem szemölcs. Szűz vagyok egyébként, párkapcsolatom nincs. 16/L
2015. máj. 4. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál mostanában influenzás?
2015. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam beteg mostanában, csak a kis megfázás (vagy allergia)
2015. máj. 4. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Az lehet az.

Ilyen külső nemi szervi elváltozást okozó nemi betegséget csak akkor fogsz kapni, ha kikerülsz abból a körből, ahol még mindenkinek az élete első-második szerelmi kapcsolata van.

Én 37 évesen kerültem ki ebből a körből - akkor is tudtomon kívül.

De hál' istennek még így sem volt kiütéses nemi betegségem.

2015. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak?
2015. máj. 4. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. El fog tűnni. Ha nem tűnik el 5-6 héten belül, akkor kérdezz meg orvost!
2015. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm!! :)
2015. máj. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!