Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van mellkasi fájdalmaim,...

Mitől van mellkasi fájdalmaim, zsibbad a karom, szédülök, megy a hasam, nynyingerem van, fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem vagytok orvosok. Orvoshoz már fordultam, vérvételre küldött, az eredményben Kiderült, hogy vas hiányon van, a vas tablettát szedem. Kb 2 hete kezdődött az egész bal kéz zsibbadással, majd hevesen dobogott a szívem, ájulás érzésem volt, azt hittem meghalok. Aztán azóta 4 ilyen rohamom bolt, az utolsó rohamomnál ugy begörcsöltem, hogy nem tudtam fogni, őzike lábam volt.

Elmentünk az ügyeletre, ahol frontint nyomtak a számba, mert ez pánikroham volt, és ezzel nem tud mit kezdeni, a háziorvosok azt mondta hogy a vegetatív idegrendszerem okozhatja ezeket, de a mellkasi fájdalmaim miatt, adott beutalót a kardiológiára, ahova csak jövő hónap végére kaptam időpontot. Most megy a hasam, hányingerem van. Mit csináljak? Szív eredetű lenne a probléma? Vagy télleg az a bajom amit az orvosok mondtak? A kezem hideg szokott lenni



2015. máj. 8. 09:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!