Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kfc től nektek is hasmenéset...

A kfc től nektek is hasmenésetek van?

Figyelt kérdés
Bárhol bármikor ha kfc hust eszem utána egy napig fáj a gyomrom meg a beleim és folytonos csípős hasmenésem van.nektek nem? Miért lehet ez?ha 2honapig nem eszek majd ujra akkor is ez van

2015. máj. 8. 18:59
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
34%

Állítólag romlott húsból készítik, és azért fűszerezik annyira, hogy ne érezd rajta.

Nem tudom, erősítse meg bárki, de az interneten (ahol azért sok hazugság terjed) ezt olvasni sokaktól.

Lehet, hogy a túl csípőset nem bírod. Nekem is mindig rossz a gyomrom napokig, ha gyorskaját eszem. Hiába próbálják szépíteni magukat: nem sok valódi dolog van benne, a hozzávalók eredete sem megbízható szerintem, és rengeteg tartósítószer van bennük.

2015. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet életemben nem hallottam. Nekem semmi bajom a KFC-től és egyik ismerősömnek sem. A hús ízét is frissnek érzem, és kétlem, hogy ilyen sikeres lenne az étterem ha nem lenne friss a hús. Illetve azt is kétlem, hogy fűszerekkel el lehet nyomni a romlott hús ízét, állagát, + már annyira megbüntették volna az összes éttermet, hogy becsődölt volna a cég. Szerintem a KFC jó étterem, friss alapanyagokkal és jó ízekkel.
2015. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
azért a "jó alapanyag" egy kicsit erős kifejezés. egyébként valami oka csak lehet, ha csak attól a kajától van mindig mindenhol ilyen problémám. (persze nem naponta ettem , hanem havi 1szer )
2015. máj. 9. 17:15
 4/28 anonim ***** válasza:
10%
Képzelődsz, kitudja mit ettél, lehet valami ételre alergiás vagy !
2015. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Okostojás had tudjam már hogy mit ettem és mitől fostam 2napig
2015. máj. 12. 11:14
 6/28 anonim ***** válasza:
15%

Ezt bebuktad, mert a KFC-ben IGAZI csirkehús van. Szóval ne próbáld már meg lejáratni.


Vagy a csípős íz miatt; vagy esetleg a saját higiéniád HIÁNYA miatt lett hasmenésed... ;) Tudod, alapos kézmosás...!

2015. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
Egyetértek az előzővel, valószínüleg a te hibád miatt volt hasmenésed ! :)
2015. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Mondok egy egyszerű példát. Egy hajléktalan elment székelni egy sikátorba, fogott egy száraz falevelet, félig sikerült kitörölni, de egy picit olyan lett az ujja is, hát neki mit számít az. Utánna bemegy a kisboltba, vesz egy koccintósbort amit egy 500 assa fizet ki például. Utánna bemész a kisboltba, veszel valamit és a visszajáróval megkapod ezt az 500-ast. Ezzel az 500 assal is fizetsz a KFC ben, majd miután megfogtad ezt a pénzt, leülsz az asztalhoz kézzel enni. Ezért nem értem az emberek miért nem undorodnak a pénztől, a világ talán egyik legkoszosabb dolga. Én ha hozzáérek valamilyen pénzhez utánna meg nem fogok semmi mást az biztos, amíg kezet nem mosok. És Nekem elhihetitek, a pénzek jelentősebb része már átesett egy hasonló kalandon mint amit leírtam az elején.
2015. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Okosok...


A kérdező azt mondja, hogy ha 1 hónap múlva eszik, akkor is ugyanez van.


Amúgy szerintem sem a KFC hibája, biztos a kajához van köze, de nem a KFC minőséghez.

Tuti, hogy az ottani fűszerek.


Bátyja, menjél már fel s weboldalra, és olvasd el: 11 fűszer és gyógynövény


Ilyet nem mindennap eszel, a gyomrodat megkúrja, ha érzékeny vagy rá, semmi baj a KFC-vel, a legjobb.


Mindig ócsárolják őket, de nem az amerikai KFC-ket kell nézni, mert ott nem a legjobb, annyi embert etetni, ott jóhogy tucatra ölik a csirkéket, meg soványak, betegek.


Magyarország nem a legfényesebb hely, de ilyen esetekben összeteheted a kezed, hogy a legjobb helyen laksz, a magyar ember a legjobb csirkéket neveli, és a KFC is írja, hogy büszke a hazai partnerekre.

Gondolod, hogy amcsiból hozzák a húst? na szép is lenne.....


Szerintem itthon a legfinomabbak, legjobbak a KFC-k, a magyar ember, a magyar csirke teszi azzá.

Amcsiba nem szívesen ennék, de itthon simán.

2015. máj. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a csípős csirkés Smack levestől (Ramen) fosok állandóan. A marhástól meg a sima csirkéstől nem, érdekes.
2015. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!