Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kfc től nektek is hasmenéset...

A kfc től nektek is hasmenésetek van?

Figyelt kérdés
Bárhol bármikor ha kfc hust eszem utána egy napig fáj a gyomrom meg a beleim és folytonos csípős hasmenésem van.nektek nem? Miért lehet ez?ha 2honapig nem eszek majd ujra akkor is ez van

2015. máj. 8. 18:59
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Kfc-ben dolgozom egyszer sem adtunk el romlott húst. A húst amit kapunk szebben meg vannak pucolva mint egy áruházba (spar,lidl,auchan,tesco stb). Napközbe többször is ellenőrizve van a hús. Elég valószínű nem bírja a gyomrod. Ami nem csipös, az a grill hús és a kentucky csirke részei. Remélem tudtam segíteni :) Talán nem fosod magad össze ezektöl :D Ha meg igen az szar ügy :D
2017. júl. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Erre kerestem ra pont igy, kfc fosas,en is igy vagyok! Imadom, de miutan eszem 2napig fosok, parszor probaltam meg h hatha nrm attol. Meg amikor mar megszepult az emlek... De attol , sztem a tartositoszerek lehetnek. Valoszinu nem vagUnk mű kajakhoz hozzaszokva . anyum is rosszul van tole. Itthon csinaltam hasonlot, attol nem volt bajom.
2017. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
En is fostam Parizsban a kfc kajaitol!!! Parom akkorakat puzott, hogy 20mpig tartott mire elhalt a hang a wcben! Szoval nem a kerdezo kepzeli be! Parizsban meg csak nem volt romlott a hus a Louvre kornyeken
2018. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem is megy a hasam KFC-ben való evés után.


Ezzel persze nem azt állítom, hogy bármilyen minőségi gond lenne vele. Számos ismerősöm dolgozott korábban ilyen-olyan gyorsétteremben és nekem úgy tűnik szigorúbb szabályaik vannak mint bármilyen más étteremnek.


Egyszerűen csak nem bírja a gyomrom a fűszerezését.

2018. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Pongrácz Gergely válasza:

Ha ez megnyugtattja a kérdezőt, nem vagy egyedül. Engem is folyamatosan fingat és csikar a kfc pedig imádom.


Széntablettát szoktam mellé enni és érdemes sok krumplit enni hozzá mert abban meg sok a keményítő, így a qla állaga se lesz olyan híg csak csípős mint a sárkány lehellete.

2019. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Hali, detto ugyanez van nekem is. Pár havonta eszek csak kfct max, de pontosan tudom és tisztába vagyok vele olyankor hogy szét fogja vinni a beleimet és egész napos fosas lesz ráadásul a rossz fajta hideg rázós és olyan csípős hogy ha nem mosom ki utána akkor megbolondulok😂 Aztán mindig megfogadom, hogy többet nem de eltelik pár hónap és a rossz élmény elhalványul és újra bele esek ebbe..
2019. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Szintúgy és akár hogy is mondjátok ettem másholis gyors étteremben egyiktől sem fájt ennyire a gyomrom és voltam ilyen rosszul mint a kfc granderjétől ugyanigy a család tagjaim is.
2019. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez. Nekem is ez a bajom, pedig szeretem nagyon a KFC-t.
2019. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanez, evés után fél órával szétfsom a wct
2020. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Sokáig reménykedtem benne, hogy nem a KFC a probléma, de már annyira egyértelműek a jelek, hogy nem tudom másra fogni. Ha ott eszem, akkor pár órával később már jön is a szörnyű hasmenés. Pedig bírom a csípőset és a fűszeres ételeket is, de ez szétvágja a gyomrom.
2020. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!