Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kfc től nektek is hasmenéset...

A kfc től nektek is hasmenésetek van?

Figyelt kérdés
Bárhol bármikor ha kfc hust eszem utána egy napig fáj a gyomrom meg a beleim és folytonos csípős hasmenésem van.nektek nem? Miért lehet ez?ha 2honapig nem eszek majd ujra akkor is ez van

2015. máj. 8. 18:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

Nekem csak akkor fáj a hasam ha az előző nap az utolsó étkezésem a KFC -ben volt, így másnap reggel jó két óráig intenzív hasfájásom van.

Teljesen mindegy, hogy csípös csirkét vagy nem csípös csirkét ettem, ha KFC -s eszem fáj a hasam, s megy a hasam nagyon.

Csípősre általánosságban nem érzékeny a hasam.

Rendszeresen eszem csípős ételeket.

2020. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
4 órája kajoltam a Deák téri KFCben és brutálisan szétfosom a WCt jelenleg. Segítség!
2022. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Pacsi, én is kiváncsiságból rákerestem, hogy más is van e így, ettem már máshol is szemét kaját, de csak a kfc-töl van bajom, másnap reggel iszonyú hasfájás, hasmenés :( pedig annyira finom, de már egyértelmű h nem bírja a gyomrom.
2022. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
Én is jelentkezem a KFC hasmenésesekhez!.__.
2022. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Nekem is ez van. De imádom. A beleim nem. Én a csilit nem bírom valószínűleg.
febr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom! KFC után 10órával görcsöl az alhasam, és tüzes lávát fosok. Muszáj mosakodni, mert ha úgy hagyom kiégeti a gatyámat a lehelete. Borzalmas... szerintem nem természetes fűszer van benne, hanem valami vegyi cucc, gondolom az 1000x olcsóbb. Pár havonta eszek kfc-t és minden alkalommal ez van. Ma is...
márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
en is fosok egesz nap ha kfc-s kajat eszem, de a mekis majoneztol is ez volt sok ideig, hetente vagy 2-3szor eszek gyorskajat szoval mondhatni hozza vagyok szokva de megis fosas lesz a vege hasfajasssal:)
máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Na igen, tuti valami olcsó cuccot raknak bele ami ezt váltja ki. Bár az árakban ez nem látszik. A legdrágább gyorsétterem.
máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!